20 Ocak-18 Şubat

Haftalık Kova Burcu YorumlarıAylık Kova Burcu YorumlarıYıllık Burç Yorumları
Kova Burcu Erkeği
Kova Burcu Çocuğu
Kova Burcu Kadını
 
Grubu
Hava
Uğurlu günü
Pazar
Uğurlu Sayısı
4 ve 8
Uğurlu Taşı
Ametist
Uğurlu Renkleri
Koyu Mavi, Karışık Renkler
Uğurlu Çiçekleri
Menekşe, Kır Çiçekleri
Uğurlu Kokuları
Yasemin, Violet
Belirgin Özelliği
Etkili Konuşması
En Büyük İdeali
İlerlemek
En Büyük Hatası
Başkalarını beğenmeme
En Büyük Arzusu
Yardım
Uygun Partnerleri
Koç
Meslekleri
Fen bilimci, fotoğrafçı, radyolog, yazar, haber sunuculuğu, arkeoloji, psikolog, astrolog, yayıncılık. Pek çoğu elektrikle, elektronikle, radyo ve televizyonculukla ilgilenir. Uzay programcılığı, biyokimya, astronomi, aktörlük, aktrislik gibi alanlara ilgi duyar.
   
   

 


KOVA BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ:

Dürüst, araştırmacı, cana yakın, insancıl, açık fikirli, nazik. Yenilikçi, bağımsızlığına düşkün, yaratıcı, ileriye dönük bir kimsedir. Hemen her konuda teorik bir bilgiye sahiptir.

Estetik ve artistik bir karmaşa içinde olabilir. İstekleri ve arzuları daima güçlüdür. Hatta tuttuğunu koparan bir insan havası yaratır. Ancak arzunun dar uzun yolu çoğunlukla hüsran ve bunalımlarla son bulabilir.

Davranışları değişken, zaman zamanda tutarsız olabilir. İyice düşündükten sonra eyleme geçer. İnandığı şeye varını yoğunu koyar. Başkalarının fikirlerine önem vermemekle beraber, dinleyebilir.

Sadece fikirlerini organize etmek, kazandığı konumun işe yarayıp yaramadığını değerlendirmek için susar.

 

 

 

KOVA BURCU ERKEĞİ

Kova burcu erkeği çok yönlü, akıllı, dikkati çeken, fevkalade tiplerdir. Çok cazibeli bir erkek olduğu için peşinde çok kadın vardır. Onu elde etmek için kafasına ve zevklerine hitap etmek gerekir. O genç yaşta aşık olabilir ve fazla düşünmeden evlenebilir.

Fakat fikirleri de, görüşlerinde günden güne değişecektir. Bir süre sonra beğenmeyebilir. Eğer sizde onunla birlikte değişip, olgunlaşır ve daha mükemmel olursanız, bu bağlılık devam eder. Yalnız Kova burcu erkeği ilk aşkı atlattıktan sonra kolay kolay sevmez.

Kova burcu erkeği bilgiye büyük önem verir. Onun için kültür, paradan daha önemlidir. Bu erkeğin konuşması sözle anlatılmayacak kadar etkilidir. Daima dürüsttür ve daima dürüst olanlara güvenir ve hayranlık duyar. Ona yalan söylememek gerekir çünkü inanmaz. İnansa bile bir gün hakikati anlarsa hayal kırıklığına uğrar.

Çok yönlüdür. Sık sık değişir. Bazen iyimser, bazen neşeli, bazen de ciddidir. Çok akıllıdır ve eninde sonunda başarıya gidecek bir tiptir.
Eğer kova burcundan bir erkekle beraberseniz onu kıskanmayın. Kıskançsanız bunu ustalıkla gizlemesini bilin. Çünkü onun gerek kadın, gerek erkek dostları olacak ve onlarla çok ilgilenecektir.

Onunla dost olun, fikirlerine uyun, kendisini sevdiğinizi, beğendiğinizi belirtin. Zamana göre giyinip kuşanın. Evde onun rahatını sağlayın. Onunla birlikte olmak için çok fedakarlık gereklidir. Fakat Kova burcundan böyle üstün bir erkek sizi severse çok mutlu olursunuz.


 

KOVA BURCU KADINI :

Kova burcu kadını akla, zekaya ve bilgiye çok önem verir. Bu nedenle de kendisi gibi kimselerle dostluk kurar. Çok dostu vardır. Konuşmak en hoşlandığı şeylerdendir ve bu sayede de etrafındakileri etkilediğini bilir.
Bu burcun kadını üstün aklı sayesinde pek çok şeyi görür ve bilir.

Ömrü boyunca iyi bir öğrencidir. Her gün yeni bir şey öğrenmek ister. Eğer işini seviyorsa evlenmesi zor olacaktır. Çünkü o hayatta istediği şeyi bulmuştur.

Aynı zamanda oldukça gururludur. Onun gururunu asla kırmamalısınız.O zaman karşısındaki kişiyi asla affetmez. Çok dürüsttür. Ona güvenebilirsiniz. Karşısındaki kişiye bağlanmışsa asla gizli kapaklı işlere girmez.

Kıskanç bir insan değildir. Kıskançlık ona garip gelen bir huydur. Eğer doğum anında sert bir yıldızın etkisini almışsa kıskançtır.

Kova burcu kadını aşkı arar. Onun için kafası kadar hisleri de önemlidir. Sevdiği anda çok değişir. Dostlarını ahbaplarını aramaktan vazgeçebilir. Sevdiğiyle baş başa kalmayı arzu eder. Sizi daima mutlu edecek şeyler yapar. Size zevk veren konuları öğrenir, işinizle ilgilenmeye başlar. Aşkta hayli başarılıdır. Yalnız karşısındaki kişiye sevdiği sürece bağlı kalır. Sevgisi biterse onu kaybedebilirsiniz.


Bu burçtan doğan kadın hiçte anlaşılır değildir. Her gün onun yeni huylarını, düşüncelerini öğrenip şaşırabilirsiniz.


 

KOVA BURCU ÇOÇUĞU :

Bu burcun çocuğu daha erken yaşlarda sizi bilgisi ve başkalarından farklı görüşüyle sizi şaşırtabilir. Diğer çocuklar gibi her gün okula gitmek istemeyebilir. Uygun bulmadığı şeyler yüzünden sizinle ciddi ciddi tartışabilir. Dünyayı, insanları çok seven bir tiptir.


Bir hayli meraklı olan çocuk ünlü insanların hayatlarını incelemeye başlayacak ve sonra kendi kendine hayaller kuracaktır. Zamanla okulu, arkadaşlarını çok sevecektir. Daha erken yaşta yapacağı iş veya seçeceği meslek hakkında karar verebilir. Ona kendi yaşıtınızmış gibi davranmanız sayesinde, kendisine güvendiğinizi anlayacak ve daima buna layık olmaya çalışacaktır.

 

 

 

Gsm: 0 535 931 77 69   Copyright © 2003 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com