22 Aralık-19 Ocak

Haftalık Oğlak Burcu YorumlarıAylık Oğlak Burcu YorumlarıYıllık Burç Yorumları
Oğlak Burcu Erkeği
Oğlak Burcu Çocuğu
Oğlak Burcu Kadını
 
Grubu
Toprak
Uğurlu günü
Cumartesi
Uğurlu Sayısı
8
Uğurlu Taşı
Lal
Uğurlu Renkleri
Koyu Kahverengi, Nefti
Uğurlu Çiçekleri
Kadife Çiçeği, Kamelya
Uğurlu Kokuları
Kamelya, Fulya
Belirgin Özelliği
İnat
En Büyük İdeali
Yükselmek
En Büyük Hatası
Merak
En Büyük Arzusu
Başa Geçmek
Uygun Partnerleri
Balık
Meslekleri
Politikacı, fen bilimci, okul müdürü, yönetici, mimar, mühendis, inşaat müteahhidi, ortopedist, araştırmacı, dişçi veya müzisyen olabilirler.
   
   

 


OĞLAK BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ:

Azimli, hevesli, tutucu, diplomatik, karamsardır. Mantıklı, gerçekçi, ayakları fevkalade yere basan, başarılı olmak için her şeyini ortaya koyan bir insandır. Oğlak için hemen her şey maddi güçten geçer.

Ona yükselme yolunda gerekli olan bilgiye önem verir. Ve tek arzusu vardır: başarmak ve yükselmek.

Bunun için çok çalışır. Tehlikeye girmemek için riskten uzak durur ve iyice düşünüp taşındıktan sonra harekete geçer. Ama haklarını korumak için cesaretle kazanımlarını savunur. Kendisine yapılan iyiliği de, kötülüğü de asla unutmaz.

Öte yandan başkalarının arzu, istek ve önerilerine karşı sağırdır. Düşünmeden konuşmaz, sessizliği ise çıkarlarını korumak için kullanır.

 

 

 

 

 

OĞLAK BURCU ERKEĞİ

Bu burçtan doğan erkek, her şeyden önce hırslıdır. Çok genç yaştan itibaren yükselmeyi, başarıya erişmeyi hayal eder. Her arzusuna kavuşacak kadar kafalı, güçlü, çalışkan, sebatlı ve dikkatlidir. Onun için paranın büyük önemi vardır. Beğendiği, sevdiği insana her şeyi verebilir, ama israftan hiç hoşlanmaz.

Oğlak burcu erkeği zıt burcu olan Yengeç'ten aldığı etkiyle zaman zaman karamsarlaşır ve hayata küser gibi olur. Bunu sebebini genelde kendisi bile bilmez. Ayrıca Oğlak erkeği çabuk kırılır. Bu burçta doğan erkek iyi para kazanır. Bugün varlıklı olamasa bile, yarın servet yapabilir. Paraya saygısı vardır.

Oğlak burcu erkeği içine kapanıktır, hislerini belli etmez. Kafası her şeye iyi işleyen bu erkek sevgi konusunda çok çekingendir. Karşısındaki kişiyi beğense bile kolay kolay açıklamayacaktır. Hisleri konusunda kendisine güvenmeyen bir tiptir. İlk anda bir kadını görüp beğense bile onu uzun uzun inceler ve aradığı şeylerin onda olup olmadığını anlamak ister.

O her şeyden önce kadının üstün olmasını arzulamaktadır. Güzel vücutlu ve iyi giyinen kadınlara hayrandır. Çünkü kendisi derli toplu ve intizamlıdır.


 

OĞLAK BURCU KADINI :

Oğlak burcunda doğan kadınlar toplumda çok beğenilen, zarif, hoş, nazik ilgi çeken tiplerdir. Aynı zamanda zekidirler. Dikkatli hareket etmeyi sever ve herkese kolay kolay güvenmezler.İhtiyatlı ve şüphecidirler. Havailikten, saygısızlıktan, cahillikten nefret ederler. Çevresindeki erkeklerle ilgilenir ve onlarla sağlam dostluklar kurarlar.

İdeal iş kadınıdırlar. Seçtikleri işte çabuk başarıya ulaşırlar. Çok enerjik, çalışkan ve hırslıdırlar. Toplumda çok beğenilirler çünkü yakışacak şekilde giyinmeyi, makyaj yapmasını bilir ve daima zevkli şeyleri seçerler.
Evliliğe de bir meslek gözüyle bakarlar. Planlı bir hayatı olmalı, evini bildiği gibi kolaylıkla idare edebilmelidir. Bu burcun kadını üstün bir eş peşindedir.

Çünkü böyle bir erkek güven, rahatlık, başarı ve ünü temsil etmektedir. Kendisinden daha üstün birisini tercih eder. Eğer ona arzu ettiği şeyleri verirseniz, o mükemmel bir eş olacaktır. Hayatınızı düzene sokacak, çocuklarınızı mükemmel şekilde yetiştirecek, işinizle ilgilenecek, sizi hiç bir zaman mahcup etmeyecektir.


 

OĞLAK BURCU ÇOÇUĞU :

Bu burçta doğan çocuk çekingen, içine kapalı, kolay kolay gülmeyen bir tiptir. Çocukluk çağlarından itibaren olgunlaşırlar ve orta yaştan sonra gençleşmeye başlarlar. Dikkatli, sabırlı ve inatçıdır. Derslerine dikkat eder ve sabırla çalışır.

Kendisinden daha zeki öğrencilerden daha fazla başarı gösterecektir. Kafası gelişince daha planlı ve metotlu hareket etmeye başlayacaktır. Yalnız onun hislerini anlamak ve duyduğu güvensizlikten kurtarmak lazımdır.

Anne ve babası, ona sevgi ve anlayış göstererek her problemiyle ilgilenirse çocuk değişebilir.

Hislerini daha kolay açıklayabilir.

 

 

 

 

 

 

Gsm: 0 535 931 77 69   Copyright © 2003 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com