23 Eylül-22 Ekim

Haftalık Terazi Burcu YorumlarıAylık Terazi Burcu YorumlarıYıllık Burç Yorumları
Terazi Burcu Erkeği
Terazi Burcu Çocuğu
Terazi Burcu Kadını
 
Grubu
Hava
Uğurlu günü
Cuma
Uğurlu Sayısı
6
Uğurlu Taşı
Kuvars
Uğurlu Renkleri
Pembe, Uçuk Yeşil, Uçuk Mavi, Turkuvaz
Uğurlu Çiçekleri
Pembe Gül, Pembe Krizantem
Uğurlu Kokuları
Gardenya, Yasemin, Gül
Belirgin Özelliği
Saygı
En Büyük İdeali
Mükemmel Dostluk
En Büyük Hatası
Kendini Beğenme
En Büyük Arzusu
Değerinin Anlaşılması
Uygun Partnerleri
Yay
Meslekleri
Giyim sanayiinde desinatör, terzi, şapkacı ve kuaför olma onlara göredir. Ressam, şair, diplomat, eksper, güzellik uzmanı, sanat danışmanı, satıcı, şirket sözcüsü olabilir.
   
   

 


TERAZİ BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ:

Adil, becerikli, coşkulu, entelektüel, sanatsever, konuşkan birisidir. Bilgisini ve zekâsını kişilik yapısına çok iyi yerleştirmiştir. İstekleri ise diğer burçlardan daha farklı bir ufka yönelmiştir; sevdiği saydığı ve çekindiği insanlara doğru. Yani başkaları ile ortak bir çalışma içindeyse, isteklerini paylaşabiliyorsa eylemleri daha olumlu yönde olur.

Adildir, haksızlığa tahammül edemediği zamanlar, bir de bilgisini göstermek için konuşur. Öte yandan özel yaşamını savunmak için susar ya da konuştuktan ve anlaşıldığından emin olduktan sonra karşısındakinin tepkisini görmek için susar.

Suskunluğunun bir başka nedeni de karşısındakini kırmamak ya da gereksiz bir tartışmaya yol açmamak endişesidir.

 

 

 

 

 

 

TERAZİ BURCU ERKEĞİ

Terazi burcu erkeği zevkli, güzelliklere düşkün, hislere değer veren, dürüst, dengeli, iyi niyetli, kibar, adil hoş bir tiptir. Bu burcun erkeği, dürüsttür. Verdiği sözleri tutmaya özellikle dikkat eder. Karşısındakinden de aynı davranışı bekler. Bu yumuşak sesli, sakin tavırlı erkeğin his yönü çok kuvvetlidir. Daima tatlı sözlere ihtiyacı vardır. Dengeli, kafalı ve mantıklıdır.

İyi bir eğitimi olmasa bile güzel konuşmasını bilir. En beğenilen erkek Terazi burcundan doğar. Hisli, güzelliğe düşkün, aşka önem veren tip, kadın ruhundan çok iyi anlar. Sözleri etkili, daima zarif, nazik ve şıktır. Bu burcun erkeği oldukça çapkındır. Bir kadını bir süre sevip mutlu ettikten sonra başka bir maceraya atılır. Eğer akıllı, mantıklı, cazibeli, zarif, şık, güzel, hoş bir tipseniz onu ömür boyu yanınızda tutabilme şansınız yüksektir.

Terazi burcu erkeği asla obur değildir. Fazla iştahlı bir tip sayılmaz. Ama güzel, seçme yemekleri sever.

O yemekte bile güzellik arar.Sofra düzenine de önem verir.
Bu erkek paraya önem veren bir tip değildir. Asla maddi olmadığı gibi hayatta pek çok güzelliği elde edebilmek için paranın gerekli olduğunu bilir. Bu erkek çok kabiliyetli olduğu için sevdiği ve kendisine zevk veren bir konudan bol bol para kazanabilir.

Dostlarına çok değer verir. Onlarla birlikte olmayı, sık sık arayıp sormayı çok sever. Başları sıkıldığında daima yanlarındadır.


 

TERAZİ BURCU KADINI :

Bu burçta doğan kadın tam anlamıyla dişidir. Çok cazibeli, hoş ve güzeldir. Özellikle aşk konusunda başka burçtan olan kadınlar bu burcun kadınıyla kolay kolay baş edemezler. Bu ahenkli, rahat, güzellikler ve sevgiyle dolu hayat isteyen kadın üstelik çok yönlüdür.

Terazi burcu kadını kendi çekiciliğinin farkındadır. Bununla neler yapabileceğini de iyi bilir. Çevresine hayranlık uyandıran bir tiptir ve bundan zevk alır.

Terazi burcu kadını, aynı burcun erkeğinin aksine paraya önem verir. Para ona hayatta istediği pek çok şeyi sağlaması için lazımdır. Güzelliklere ve sevgiye düşkündür. Bunu elde etmenin pek kolay olmadığını bilir. Ama bu, sizin onun cimri birisi olduğunu zannetmenize neden olmasın. Çünkü tam aksine cömerttir.

Terazi burcu kadının da mantık, akıl ve zekadan çok hisler hakimdir. Sever, bağlanır ve her şeyini kalbindeki erkeğe verir. Seveceği adamı dikkatle seçer. Rast gele birine aşık olduğu pek görülmemiştir.
Eğer karşısındaki kişiyi sever ve bağlanırsa çok fedakar olabilir.
Evde sizin rahat etmenizi, huzurlu ve ahenkli bir hayat sürmenizi sağlayacaktır. Fakat çok kırılgan olduğu için, ihmale hiç gelmez. Karşısındaki kişiye hemen kırılıp gücenebilir.

Terazi burcu kadınlarının çoğunun vücutları güzeldir. İnce kemiklidirler ve giydiklerini yakıştırırlar.

Ayrıca çokta zevklidirler. Her şeyi kendilerine yakıştırmayı bilirler. Fakat modayı takip ettiği pek söylenemez. O kendine yakışanı seçer. 

TERAZİ BURCU ÇOÇUĞU :

Problemsiz bir bebeklik geçirirler. Uslu, yemek problemi olmayan ve fazla ağlamayan bebeklerdir.

Hislerini kolay kolay açamayan Terazi çocukları, aslında sürekli bir sevgi beklerler. Güzelliklere düşkün, duygulu, nazik, terbiyeli bir tiptir.Özellikle anne, çocuğuna çok dikkat etmeli ve gelişme çağında ona sevgi,seks vs. gibi konularda bilgi ve öğüt vermelidir.

Bu sayede ergenlik çağında duygusal konularda hata yapması önlenir.

 

 

 

 

 

Gsm: 0 535 931 77 69   Copyright © 2003 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com