21 Haziran-22 Temmuz

Haftalık Yengeç Burcu YorumlarıAylık Yengeç Burcu YorumlarıYıllık Burç Yorumları
Yengeç Burcu Erkeği
Yengeç Burcu Çocuğu
Yengeç Burcu Kadını
 
Grubu
Su
Uğurlu günü
Pazartesi
Uğurlu Sayısı
2
Uğurlu Taşı
Yakut
Uğurlu Renkleri
Beyaz, Gümüş, Gri
Uğurlu Çiçekleri
Nilüfer, Zambak
Uğurlu Kokuları
Müge, Leylak
Belirgin Özelliği
Sadakat
En Büyük İdeali
Maddi Güven
En Büyük Hatası
Dikkatsizlik
En Büyük Arzusu
Toplumda yükselme
Uygun Partnerleri
Boğa
Meslekleri
İş adamı, hemşirelik, otelcilik, gemi inşası, ana okulu öğretmenliği, antikacılık, müze müdürlüğü, tarihçi, çok iyi bir yatçı veya balıkçı olabilir.
   
   

 


YENGEÇ BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ:

İnatçı, sabırlı, duygusal, sempatik, değişken bir yapıdır. İnsanlık ile ilgili konular, edebiyat, klasik ve tarihi bilimler en hoşlandığı alanlardır. Öğrenmek, bilmek, eskiye dönmek bu burç insanının en büyük uğraşlarından biridir. Çok duyarlı ve duygusaldır.

Genellikle içine kapanık, yeni şeylere karşı kuşkuludur. Ancak kendisini savunmak için cesaretini toplar. Eyleme geçmeden önce eksi ve artıları düşünür ve ancak kazanacağından emin olduktan sonra harekete geçer. Genelde pasif kalmayı tercih eder. Bazen de heyecanla coşabilirler. Bu durum başkalarını da etkileyebilir ve peşinden sürükleyebilir. Konuşmaktan çok düşünmeyi tercih eder. Ve çok donuk biçimde susar.

 

 

 

 

 

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ

Yengeç burcunda doğmuş bir erkeği seviyor ve onunla evlenmek istiyorsanız her şeyden önce ona uygun bir kadın olmaya çalışmalısınız. Her ne kadar bu burcun erkeği ikizler tipi gibi insanı uğraştırmasa da, onun da bazı huylarına dikkat etmek gerekir. Her şeyden önce karşınızda çok hisli bir erkeğin olduğunu bilmelisiniz. Terbiyeli ve naziktir.

O daima size itina edecek, saygı gösterecektir. Sizin rahat etmeniz ve küçük düşmemeniz için elinden geleni yapacaktır. Bazı çekingen tipler, bir türlü cesaret edip aşklarını itiraf edemezler ve onları mutlu edecek kadınlar da bir süre sonra uzaklaşıp giderler. Bu konuda onlara yardımcı olmalısınız. Siz kendisiyle ne kadar ilgilenir, ona ne kadar yakınlık gösterirseniz o kadar iyi olur.

Bu erkeğin dikkatini çekmek için dış görünüşünüze çok dikkat etmelisiniz. O daima derli toplu, sade zarif insanları beğenir. Yengeç burcu erkeği sevdiğini söyledikten ve sevildiğini anladıktan sonra çekingenliğinden tamamen sıyrılır. Daha sonra sevgide inat ve ısrar ortaya çıkar. Artık sizi bırakmaya hiç niyeti yoktur.

Bir yengeç gibi kıskacıyla sizi yakalamıştır.
Yengeç burcu erkeğine yalan söylemeyin, çünkü çok iyi rol yapsanız da gerçeği sezer. Ona daima dürüst davranmalısınız. Kendisini kıskandırmaktan da çekinmelisiniz. Bu tip çok samimi olduğu arkadaşlarını bile kabul etmez. Onun için siz dünyanın en eşsiz kadınısınız.

Yengeç hesabı temsil eden bir burç değildir. Yengeç burcunda doğan insan matematik konusuna pek ilgi duymaz. Ancak o kafasının içinde bir hesap makinesiyle yaratılmıştır sanki. Her türlü hesabı kafasında kolaylıkla yapar.

Yengeç burcu erkeği su grubundandır. Bu nedenle de suyu çok sever. Her gün banyo yapmaktan hoşlanır ve çok temizdir. Denize girmek ve su sporlarıyla uğraşmak onun için bir tutkudur.


 

YENGEÇ BURCU KADINI :

Yengeç burcu kadını bir çok bakımdan bu burcun erkeğine benzerler. Onlar da çekingen, iyi niyetli, çok hassas romantik tiplerdir. Yengeç burcunda doğmuş bir kadını beğenebilirsiniz. Belki bir fırsatını bularak ona yaklaşabilirsiniz. Onu anlamakta zorlanabilirsiniz. Çünkü değişken bir tiptir.

Yengeç burcunda doğan kadın kolay ağlar. Üzücü bir haber, acıklı bir film, hüzünlü bir şarkı onu ağlatabilir. Göz yaşları durunca bulutların arkasından çıkmış bir güneş gibi yüzü aydınlanır.

O çok hassas ve romantiktir. Bu nedenle sevgiye çok değer verir. Eğer bu kadını seviyorsanız ona aşkınızı sık sık açıklamalısınız. Bunu duymaktan mutlu olacaktır. Yengeç kadını neşelidir, hislidir, gülmesini eğlenmesini sever. Ama sevgi konusunda çok ciddidir. Havai değildir. Kısa süreli maceralardan pek hoşlanmaz.Eğer ciddi bir beraberlik düşünüyorsanız ona yaklaşmalısınız.

Yengeç kadını güvenebileceği, kendisine destek olacak iradeli, güçlü bir erkek ister. Kendisi hislere kapılan sık sık endişe eden bir tip olduğu için ona ancak böyle bir erkek güç verebilir.

Yengeç kadını yolculuğu çok sever. Özellikle deniz yolculuklarından çok hoşlanır.

Yengeç burcu kadını annesine çok düşkündür. Bu nedenle sizde onun annesine saygı göstermelisiniz.

Yengeç burcu kadınının en belirgin kusuru dedikodudur. Kendisinden bahsetmeyi sevmeyen kadın başkalarından bahsetmeyi ve onlar hakkında ulu orta konuşmayı çok sever.

Yengeç burcu kadını için hayatta eşi ve yuvası kadar, çocukları da pek kıymetlidir. Hatta o, çocukları olduktan sonra sizi biraz ihmal edebilir. Onun çocukları sizden üstün tuttuğunu sezer gibi olursunuz. Bu çocuk sevgisini onunla paylaşırsanız mesele kalmaz. İdeal anneler yengeç burcundan çıkar.


 

YENGEÇ BURCU ÇOÇUĞU :

Yengeç burcunda doğan çocuk hassas, içli, neşeli, sevilmeye çok ihtiyacı olan bir tiptir. Ona gereken şefkati gösterir, böylece güven duymasını sağlarsanız kolaylıkla terbiye edip büyütürsünüz.

Aksi halde çocuk hislerini içine atacak, bir kenara çekilecek ve kendisini yalnız hissedecektir.

Bu çocuğun hayal gücü fazladır. Özellikle annesinin anlatacağı güzel masallar onu etkileyecektir. Zaten o daima anne şefkatini ve ilgisini arayacaktır. Ona hak ettiği sevgiyi vermez, ilgiyi göstermezseniz çocuk büyüyünce insanlardan çekinen şüpheci bir tip olacaktır.

 

 

Gsm: 0 535 931 77 69   Copyright © 2003 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com