Astrolog İslam AKAR yönetiminde verdiğimiz Astro-Kurumsal Danışmanlık hizmetimizde, şirketinizin kuruluş tarihini esas alarak çıkardığımız Astroloji haritasının gösterdiği yönde, şirketinizin verimliliğini arttırmanız mümkün.

İş veriminin ve kalitesinin yükselmesi; değişen koşullara ayak uydurabilmeleri, doğru hedeflerin belirlenmesi, belirlenen hedeflere ulaşmak için, geçerli stratejiler geliştirmeleri, hedefe yönelik iş yapma biçimleri ile desteklenmeleri, uygun organizasyon yapısına ve yeterli insan gücüne sahip olmaları mümkün olabilir.

Bir şirketin hızla büyüyebilmesi için, dostluklar gibi çalışma gruplarının da iyi korunmaları gerekir. Önemli olan şirketin içindeki düzenin, uyumun ve ahenkli çalışma ortamlarının sağlanarak en yüksek verimin alınmasıdır.

Büyüme, küçülme, yeni kararlar alma, uygun işe uygun adam çalıştırma, yönetim, etkili iletişim ve etkili iş grupları kurma, firmanızın geleceğe yönelik stratejilerinin belirlenmesi, yatırımlar için uygun zamanların tespiti, olası değişimleri önceden görüp gereken tedbirlerin alınarak hazırlıkların tamamlanması konularında yararlanabileceğiniz; Astro-Kurumsal Danışmanlık sayesinde, firmanızın piyasadaki ayrıcalığını gözle görülür bir şekilde ortaya koyacağız.


Gsm: 0 535 931 77 69 Copyright © 2003 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com