KOC

Bu ay maddi anlamda bazı sıkıntılarınız olabilir fakat azminiz ve kendinize güveninizle kendinize bir çıkış yolu bulmakta zorlanmayacaksınız. Ailenizden gelecek destekler sevindirici olabilir. Kardeşlerinizle aranızın iyi olması sizin için iyi bir avantajın kapısını aralayabilir. Kardeşinizin tanıdığı biri ile ortak bir iş yapma konusu gündeme gelebilir. İyi düşünüp karar vermelisiniz. Ayın sonuna doğru özellikle vergi ve faiz konularına çok dikkat etmelisiniz. Yanlış bir hesap veya unutulan bir ödeme can sıkıcı olabilir. Sevdiğiniz kişi ile aranız iyi sayılabilir. Fakat sizinle alakalı olmayan, üçüncü kişilerin bazı sorunları sizin de aranızın açılmasına sebep olabilir. Sevdiğinizle aranıza kimsenin girmesine izin vermemeye dikkat etmelisiniz. Yalnız olan Koç burçları bu ay, arkadaşlarınıza uyup biraz daha sosyal olursanız yeni tanışmalar değişik duyguları da beraberinde getirebilir. Bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Sağlığınızı zorlayacak bir etken olmayabilir. Sağlıklı bir dönem yaşayabilirsiniz. Kilo sorunu olanlar için dengeli beslenmek yerinde bir karar olacaktır.

YUKARI

BOGA

Bu ay işinizde sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. Yabancı uyruklu kişilerle bağlantılarınız ve bu bağlantılar sonucunda iyi gelişmeler olabilir. Sonuçları çok olumlu olacak toplantılara katılabilir, hem işinizi hem de sosyal anlamda çevrenizi geliştirebilirsiniz. Maddi konularda gerçekçi yaklaşımlarınız ve gereksiz yere harcama yapmamanız ayınızı gayet rahat bir şekilde geçirmenizi sağlayacak. Sürpriz teklifler alabilirsiniz. Değerlendirme konusunda temkinli yaklaşmalısınız. Sevdiğiniz kişiyle deneyimlerinizi geliştirecek ve mutluluk bir ay yaşayabilirsiniz. Aranızda gelişen olaylar, sık sık birlikte vakit geçirmeniz birbirinizi daha iyi tanımanıza ve birlikteliğinizi pekiştirmenize yardım edecek. Yalnız olan Boğa burçları ise, biraz daha cesur olabilirseniz kesinlikle mutlu olacağınız bir aşk yaşayabilirsiniz. İster bekleyin ister harekete geçin. Sizin vereceğiniz karara göre olacak gelişmeler aşk hayatınızın durumunu belirleyecektir. İdrar yolları iltihabı olabilir. Özellikle soğuk havalarda kendinize gereken önemi vermeniz yararınıza olacaktır.

YUKARI

iKiZLER

Meraklı ve aceleci yönünüz ön planda olabilir. Özellikle iş konusunda atılımlar yaparken biraz daha temkinli olmanız yararınıza olacaktır. Her şeye yetişebileceğinizi sanıp tutamayacağınız bazı sözler verebilirsiniz. Bu sebeple de verdiğiniz bir söz yüzünden sıkışabilir ve sözünüzü yerine getirmek konusunda bir hayli zorlanabilirsiniz. Ailenizden beklediğiniz maddi destek gelmeyebilir. Ama sürpriz paralar elinize geçebilir. Rahat bir ay yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile aranız iyi fakat bazı isteklerinizi abartılı bulabilir. Kaprisleriniz sevdiğinizle aranızda ihtilaflar oluşmasına neden olabilir. İstediğiniz mutluluğa ulaşmak üzere iken göstereceğiniz agresif tutum sevdiğiniz kişiyi zor duruma sokabilir ve huzuru kaçabilir. Yalnız olan İkizler burcu bu ay kısa süreli ilişkiler yaşamaya eğilimli olabilirler. Gerçi illa çapkınlık yapma amacı değil ama yanlış alınacak kararlar, yanlış olan ilişkinin kısa sürede sonuçlanmasını sağlayabilir. Kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Özellikle vitamin takviyesi iyi hissetmenizi sağlayabilir.

YUKARI

YENGEÇ

İşinizle ilgili bazı değişiklikler olabilir. Yeni bir ortamda çalışabilir veya iş değişikliği söz konusu olabilir. Yeni gireceğiniz ortamdaki çalışma koşulları başta sizin için biraz zorlayıcı olabilir. Yapmakta zorlanacağınız sorumlulukları üstlenmeden önce iyi düşünmelisiniz. Kendinizi ispatlamak için çok yorulabilirsiniz. Maddi konuda biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Bazı borçlarınızı ödeyebilmek için, arkadaşlarınızdan borç almak hoşunuza gitmese de buna mecbur kalabilirsiniz. Beraberliğinizle ilgili konularda karamsar düşünmeniz sizi çekingen bir ruh haline sokabilir. Duygularınızı açmalı ve beklentilerinizi dile getirmelisiniz. İçinize kapanmak yalnızca acı çekmenize ve gereksiz üzülmenize neden olabilir. Yalnız olan Yengeç burçları bu ay, çevrenizin pek onaylamayacağı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kendinizi özgür hissetmek hoşunuza gitse de, alacağınız tepkilere üzülebilirsiniz. Geleceği de düşünüp ona göre hareket etmelisiniz. Grip ve soğuk algınlığına karşı dikkatli olmazsanız ayın bir bölümünü yatakta geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Vitamin desteği sizin için koruyucu olabilir.

YUKARI

ASLAN

Çalışma şartlarınızda bazı ağır görevler yüklenmeniz gerekebilir. İşinizdeki zorlanmaları yenme hırsınız, kendinize olan güveninizi arttırıyor. Bedensel anlamda oldukça yorulacağınız bir dönem yaşayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısında hiç beklemediğiniz bir fırsat yakalayabilir ve ummadığınız birisinden size oldukça faydası olacak bir iyilik görebilirsiniz. Kredi kartlarınızla ilgili bazı ödeme zorlukları yaşayabilirsiniz. Ödeyemeyeceğiniz borçların altına girmemeye çalışın. Aşkta gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Gönlünüzce hareket etmek istiyor fakat kendinizi kapana kısılmış hissediyorsunuz. Aşk için düşündüğünüz planları uygulamak için acele etmemelisiniz. Yalnız olan Aslan burçları, bir kişiye bağlanmak istemeyebilirsiniz. Bu sebeple de ilişki yaşamak yerine bazı flörtlere eğilimli olabilirsiniz. Ruhsal enerjiniz, karşınızdaki kişiyi etkileme gücünüzü arttırıyor. Böbreklerinizle ilgili şikâyetleriniz olabilir. Yaşadığınız ağrıların net nedenini öğrenmek için doktora başvurmayı ihmal etmemelisiniz.

YUKARI

BASAK

İşiniz açısından oldukça başarılı bir ay yaşayabilirsiniz. Özellikle iletişim konusundaki yeteneğinizde bir artış söz konusu olabilir. Zekânızı ön plana çıkaracak her işle ilgilenebilir, olumlu girişimler yapabilirsiniz. Yorucu bir dönem yaşayabilirsiniz. Zaman zaman dinlenmek için bile olsa, dinlemeyi denemelisiniz. Maddi anlamda çeşitli teklifler alabilirsiniz. Acele ederseniz hatalı kararlar verebilirsiniz. İyi düşünmeli ve hatta ailenizden de fikrini istemelisiniz. Eğlenceye merakınız artabilir. Ciddi nasihatleri kabul edemeyebilirsiniz. Bu ay, içinizden geldiği gibi yaşarsanız mutluluğu bulabilir yeni ve heyecanlı duygular yaşayabilirsiniz. Kendinizi yenilenmiş hissetmek, kendinize olan güveninizi de tazelemenizi sağlayacaktır. Mevcut ilişkinizde daha önceden aldığınız değişim kararlarınızı uygulamanın tam zamanıdır. Yenilikler ilişkinize renk katabilir ve daha heyecanlı bir hal almasını sağlayabilir. Kendinizi gerektiği gibi korumasını biliyor oluşunuz, bu ay sağlıklı olmanızı sağlayabilir.

YUKARI

TERAZi

Kendinizi zaman zaman tembel hissedebilir ve hiçbir iş yapmak istemeyebilirsiniz. İçinizden gelen tembelliği yenmezseniz yetkililerle umulmadık sorunlar yaşabilirsiniz. Yapamayacağınız kadar fazla iş yüklenmemelisiniz. Planlı olmak işinizi kolaylaştırabilir. Beklediğiniz haberin gecikmesini moralinizi bozabilir. İyi tanımadığınız kişilere güvenip atılımlar yapmak için acele etmeyin. Aksi takdirde maddi anlamda zarar görebilirsiniz. Borç alma ve verme konularında tutucu olmaya gayret etmelisiniz. Ay içinde, sevdiğiniz kişiyle hoşunuza gidecek geziler yapabilir, mutluluğunuzu yakın çevrenizle de paylaşmanın sevincini yaşayabilirsiniz. Abartılı sayılabilecek bazı istekleriniz olabilir. Kendinize gem vurmazsanız geçici de olsa sevdiğiniz kişi ile huzursuzluklar yaşabilirsiniz. Bunu yaratanın siz olacağınızı bilmelisiniz. Yalnız olan Terazi burçları, ay içinde gideceğiniz ortamlarda yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Aynı anda birden fazla kişiden hoşlanabilirsiniz. Tercih size kalmış. Bağırsak sorunlarınız olabilir. Sindirim konusundaki düzensizlik kilo sorunlarına da neden olabilir.

YUKARI

AKREP

Oldukça şanslı bir devredesiniz. Kendinizi ifade edebilir ve potansiyelinizi ortaya koyabilirsiniz. Size yardımı olacak kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Alım satım işlemleri ve parasal yatırım görüşmeleri yapmak için uygun bir ay yaşayabilirsiniz. Bu işlemler için de sık sık seyahat etmeniz gerekebilir. Yeni teklifler alabilir, bunları uygulama konusunda acele etmek istemeyebilirsiniz. Şüpheci yaklaşımlarınızda haklı olduğunuzu ispat edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu ay, birlikte olduğunuz kişiyle birlikte zevk verici huzurlu kısa geziler yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye ona ne kadar önem verdiğinizi ve sevdiğinizi söylemenin yanı sıra, hislerinizi davranışlarınızla da desteklemelisiniz. Mutlu olmak için bunu istemeniz yeterli olacaktır. Yalnız olan Akrep burçları, gizemli yapınızla karşınızdakilere kendinizi merak ettirebilir, ilgi çekici olabilirsiniz. Sizi etkilemek isteyen kişiler olabilir. Hoşlandığınız biriyle hoş vakit geçirebilirsiniz. Ay içinde zaman zaman şiddetli baş ağrılarınız olabilir. Migren sorununuz olabilir. Sinüslerle ilgili sorunlar da olabilir..

YUKARI

YAY

Mevcut sorunlarınızı çözmek için oldukça uygun bir dönemdesiniz. Uzlaşma yoluna giderek kazançlı çıkacağınız gelişmeler elde edebilirsiniz. Çevrenizle ilgili borç konularıyla uğraşmanız gerekebilir. Bir yakınınızın maddi sorunları, farkında olmadan sizi de etki altına alabilir. Genel olarak şanslı bir devredesiniz. Bu devrede elinizi atacağınız işlerde başarılı olabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabilir veya mevcut işinizle ilgili yenilikler yapmayı düşünebilirsiniz. Mevcut ilişkinizde bazı iniş-çıkışlar olabilir. Kendinizi kontrol edemezseniz öfkenize yenilebilir ve istenmeyen kararlar alabilirsiniz. Sakin olmalı, kendinizi ve hislerinizi ölçmeye çalışmalısınız. İlişkinizin devamı tamamen sizin tavırlarınıza ve kararınıza bağlı olacaktır. Yalnız Yay burçları, bu ay gireceğiniz ortamlarda eski bir tanıdığınızla karşılaşabilirsiniz. Temkinli olmayı seçip acele etmeden duygularınızı ve olayları zamana bırakmaya karar verebilirsiniz. Acılı yiyeceklerden ve kızartmalardan uzak durmalısınız. Mide sorunları yaşayabilirsiniz.

YUKARI

OGLAK

İşinizde kendi başınıza hareket etmeye meyilli olabilirsiniz. Fakat bu ay her zamankinin aksine boyun eğmeniz gereken bir durumla karşılaşabilirsiniz. Hoşunuza gitmese de bazen susmak en iyi karar olabilir. Kendi fikirlerinizi anlatmak için acele etmezseniz başarılı olabilirsiniz. Doğru yerde doğru kelimeleri kullanma yeteneğiniz sizi ön plana taşıyabilir. Ay içinde işinizle ilgili kısa bir seyahat programı gündeme gelebilir. Sevdiğiniz kişi ile ilgili bazı olumsuz bulduğunuz konular canınızı sıkabilir. Karamsar düşünceleriniz olabilir. Fakat bu karamsarlıktan kurtulmazsanız beraberliğinizi zorlu bir hale getirebilirsiniz. İlişkinize zaman tanımalı ve her şeyi sorun haline getirmemelisiniz. Yalnız olan Oğlak burçları, ay içinde uzun süredir tanıdığınız bir arkadaşınızla aranızda bir yakınlaşma meydana gelebilir. Fakat iyice emin olmadan harekete geçmemelisiniz. Bedensel olarak yorulabilirsiniz. Vitamin almalı ve uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.

YUKARI

KOVA

Yeniliklere merakınız bu ay artabilir. İşinizle ilgili olarak, kafanızdan geçen değişiklikleri şaşkınlık yaratacak reform yaratacak tarzda uygulayabilirsiniz. Yeni tekliflere açıksınız. Kazançlı olacağınız girişimleriniz olabilir. İşinizi genişletmek için her teklife olumlu bakabilirsiniz. Bu sebeple de davet edildiğiniz bir gezi yapmanız gerekebilir. Maddi anlamda bazı ödemeler yapmanız gerekebilir. Fakat maddi refahınızın yüksek olacağı bir ay yaşayacaksınız. Bu ay mevcut birlikteliğinizde geçmişten kalan bazı çözümlenmemiş konular yine gündeme gelebilir. Moralinizi bozmak yerine, içinizdeki sesi dinleyerek düşüncelerinizi yönlendirmek ve sorunların üzerine giderek sonuca ulaşmak sizin en iyi yol olabilir. Yalnız olan Kova burçları, etrafınızdaki kişilerin dikkatini çekiyorsunuz. Fakat bu ay kafanızı dinlemek ve özgürlüğünüzün tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Eğlenmeyi yeni bir aşka tercih edebilirsiniz. Küçük kaza riskleriniz var. Ayağınız takılıp düşebilirsiniz veya ayağınızı burkabilirsiniz. Bu konuda dikkatli hareket etmeye dikkat ediniz.

YUKARI

BALIK

Memnuniyetsiz bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu ruh hali size, işinizden ne beklediğinizi sorgulatabilir, hoşunuza gitmeyen ve sizi zorlayan yönleri ayıklama planları yaptırabilir. Ne istediğinize karar vermeli ve bu doğrultuda hareket etmelisiniz. Memnun olmadığınız konuları muhataplarıyla konuşmaktan çekinmemelisiniz. Aksi takdirde bu ruh haliniz sizi kısa sürede patlamaya hazır bir bomba haline getirebilir. İstenmeyen zamanda umulmadık bir tepki verebilirsiniz. Aşk yaşamınızdaki rutinlik kendinizi kısıtlamanızdan kaynaklanıyor olabilir. Çekingenliği ve “hakkımda ne düşünürler” kuruntusunu bir yana bırakabilirseniz daha rahat ve mutlu olabilirsiniz. Kendiniz gibi olmak karşınızdaki kişiyi de mutlu edecektir. Yalnız olan Balık burçları ani kararla bir ilişkiye başlamak eğiliminde olabilirsiniz. Fakat sonuca ulaşmakta zorlanacağınız adımları atmadan önce iyi düşünmeniz yararınıza olabilir. Pişmanlık duyacağınız bir ilişki yaşayabilirsiniz. Kulakla alakalı sorunlar olabilir. Ağrılarınız olabilir. Bu konuda ertelemeden bir doktor kontrolüne gitmelisiniz.

YUKARI

Gsm: 0 535 931 77 69 Copyright © 2003 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com