KOC

Tüm yılın kendinizdeki artı ve eksilerini hesaplar vaziyette bulabilirsiniz. Aslında bir anlamda yaptığınız bu muhakemenin de kendi hayatınıza artı kattığını fark edeceksiniz. Bu sayede yıl içinde zarar gördüğünüz şeylerden uzaklaşma kararı alabilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler hakkında yeni bilgiler kulağınıza gelebilir. Aile içinde sizden kaynaklanmayan bir sorun sizi de içine alacak bir tartışmaya dönüşebilir. Bu anlamda kendinizi kontrol altında tutmaya özen göstermelisiniz. Aşk konusunda mevcut birlikteliğinizde yanlış anlaşılmanızdan kaynaklanan sorunlar gündeminizde olabilir. Kendinizi anlatma konusunda sevdiğinizi pek tatmin edemeyebilirsiniz. Yalnız bir Koç burcu iseniz; bu ay çok iyi iletişim kurabileceğiniz arkadaşlarınızla yakınlaşmanız olumlu sonuçlar getirecektir.

YUKARI

BOGA

Bu ay hiç planda olmayan harcamalarınız bütçenizde hatırı sayılır bir açık vermenize neden olabilir. Hatta bu ay oldukça yorulmanızı gerektirecek yeni sorumlulukların altına girebilirsiniz. Çevrenizden sakladığınız kendinizle alakalı bir konunun deşifrasyonu bu aya denk gelebilir. Bu sebeple çevrenizdeki kişileri iyi seçmenizde fayda var. Ailenizin planladığı küçük seyahate sizin iştirak edemeyecek olmanız sizi üzse de yalnızlığı seviyor oluşunuzla bunu dinlemek için avantaja çevirebilirsiniz. Aşk konusunda sevdiğinizle problem yaşamak istemiyorsanız yapamayacağınız sözler vermekten kaçınmalısınız. Bu ay birlikteliğinizin geleceği ile ilgili planlar içine girebilirsiniz. Bu anlamda heyecan duyacağınız bir dönem yaşayacağınız söylenebilir. Bu ay sağlığınızı ihmal etmemenizde fayda var. Hiç ummadığınız anda kendinizi grip sebebi ile planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

YUKARI

iKiZLER

Bu ay kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Olur, olmaz konularda bir anda patlamaya meyilli bir bomba gibisiniz. Bu durumunuz gerek aile gerekse çevrenizdeki kişiler üzerinde negatif etki yapıp eleştirilere maruz kalmanıza neden olabilir. Zaman zaman yaşadığınız kararsızlık bu ay resmen tutarsızlık noktasına ulaşabilir. Kendinizi kontrol etmeniz ve iletişim konularında daha sakin davranmanız sizin lehinize olacaktır. Öte yanda maddi anlamda umulmadık paralar sizi bir nebze de olsa neşelendirecek bir etken olabilir. Aşk konusunda sevdiğiniz üzerinde hâkimiyet kurma çabalarınız sizi zor duruma düşürebilir. Daima benim dediğim olsun diye ısrarcı olmanız problem yaşamanıza neden olabilir. Yalnız olan İkizler burcu için, ani tanışmalar gelecek vaat edebilecek birlikteliğe dönüşebilir.

YUKARI

YENGEÇ

Bu ay kendi içinizde bazı duygu çatışmaları yaşamanız söz konusu olabilir. Çevrenizdekilere olan davranışlarınızda, içinde bulunduğunuz gerginlik hissinin etkisi büyük oranda mevcut. Zaman zaman kendinizi gereksiz tartışmaların içinde bulabilirsiniz. Bu ay sağlık konusunda kendinizi güven altına almalı ve kendinize gereken özeni göstermelisiniz. Yenilik isteğinizin yoğun olabileceği bu ay hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz. Maddi anlamda harcama yapmadan önce iki kere düşünmenizde fayda var. Aşk konusunda gereksiz kıskançlık tripleriniz sevdiğinizi bıktırabilir. Yalnız bir Yengeç burcu iseniz eskiden duygusal birliktelik yaşadığınız biri ile tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Bu defa sorun olmaması için geçmişteki hataları tekrarlamamanız sizin yararınıza olacaktır.

YUKARI

ASLAN

Bu ay yenilikçi düşüncelerin içine giren diğer bir burç da sizsiniz. Özellikle evinizde bir hayli işinizin olduğunu düşünüyorsunuz. İçine gireceğiniz çalışmalar sizi hem yoracak hem de maddi anlamda harcamalar yapmanıza neden olacak. Öğrenim hayatınızda bazı aksaklıklar söz konusu olabilir. Dikkatinizi bir noktaya toplayamıyor ve sizden beklenen verimi sağlayamıyorsunuz. Bu anlamda meditasyon veya yoga sizi rahatlatacak ilgi alanlarınız haline gelebilir. Sevdiklerinize karşı özellikle aile büyüklerinizin sizi özlediğini ve onlara biraz daha zaman ayırmanız gerektiğini unutmamalısınız. Arkadaş çevrenizde neşeli tavırlarınızla sevilen bir kişisiniz. Hatta bu ay dargın olan kişileri barıştırma görevini layıkıyla yerine getireceksiniz. Aşk konusunda sevdiğiniz kendisinin biraz ihmal edildiğini düşünebilir. Bu durumu da tatlılığa bağlamak sizin yakın ilgi ve alakanızla olacaktır.

YUKARI

BASAK

Bu ay tam anlamıyla bir aile saadeti yapacaksınız. Çünkü bu ay hem kendinize hem de ailenize çokça zaman harcayacaksınız. Ailenizle birlikte yapacağınız etkinlikler sizi mutlu ederken huzurlu da olmanızı sağlayacak. Maddi anlamda yakın bir dostunuza maddi anlamda destek olmanız gerekebilir. Öğrenim hayatınıza gereken önemi gösteriyorsunuz. Bu ay oldukça verimli bir dönemdesiniz ve bunu da hayatınıza olumlu bir şekilde yansıtıyorsunuz. Katılacağınız kalabalık bir parti ki bu bir doğum günü partisi olabilir hayli eğleneceğiniz bir ortam olacaktır. Sağlıkla alakalı özellikle mide ile alakalı hazımsızlık veya yanma hissi yaşayabilirsiniz. Bu konu ile alakalı bir doktor kontrolüne gitmeniz gerekebilir. Aşk konusunda mükemmeliyetçi yapınızı ilişkinize de yansıtıyorsunuz ve bazen can sıkıntısı yaşıyorsunuz. Bazı şeyleri oluruna bırakmayı düşünmelisiniz.

YUKARI

TERAZi

Bu ay süregelen pek çok sıkıntınızdan kurtulmanız için iyi bir dönemdesiniz. Ertelediğiniz işlerinizi ve kararlarınızı bu ay alabilir ve hayatınızla ilgili de bazı düzenlemeler yapmayı düşünebilirsiniz. Bu ay sonu yapmayı düşündüğünüz kısa süreli seyahat için şimdiden maddi birikimler yapmak isteyeceksiniz. En gerekli harcamalarınızı bile yaparken biraz daha düşünmek isteyeceksiniz. Gereksiz bulduğunuz bazı hobilerinizden bu sebeple de vazgeçmeniz söz konusu olabilir. Sakarlıktan kaynaklanan küçük bir kaza geçirebilirsiniz dikkatli olun. Aşk konusunda sizden yaşça geç bir kişiyle bir birliktelik yaşamanız mümkün olabilir. Süregelen bir ilişkiniz varsa bu ay daha iyi anlaştığınız bir zaman dilimi olabilir sizin için.

YUKARI

AKREP

Maddi anlamda har vurup harman savuracağınız bir döneme girdiniz. Bu ay hemen her konuda abartılı tutumunuz dikkat çekecek. Maddi anlamda bu ay zorluk yaşamasanız da biraz da ileriye yatırım yapmayı düşünmelisiniz. Küçük tartışmaları büyük sorunlar haline getirebilir ve sonradan üzüleceğiniz birkaç arkadaşınızın dostluğunu kaybedebilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler ve aileniz bu durumunuza bir anlam veremeyip sizi tenkit etme yoluna gidebilirler. Aşk konusunda biraz hırçın bir yapı sergileyebilirsiniz. Küçük bir bakışı aldatma olarak yorumlamanız ve hiç yoktan sorun üretmeniz mümkündür.  Yalnız bir Akrep burcu iseniz; abartılı tavırlarınız sizi olduğunuzdan başka gösterebilir ve yanlış kişilerle yanlış ilişkiler yaşamanıza sebebiyet verebilir.


YUKARI

YAY

Bu ay başarılı olmak için ve çevreniz tarafından takdir görmek için canla başla çalışacaksınız. Fakat bu çalışma temposunda hayatınızda bazı şeyleri ihmal etmek durumunda kalabilirsiniz. Aile büyükleriniz bir konu hakkında sizin de görüşünü almak isteyebilir. Yakın bir akrabanızın bir hastalık haberini duymanız mümkün. Bu ay özellikle kas ağrıları konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Düzenli spor yapmak size iyi gelecektir. Aşk konusunda sevdiğinizle aranızdaki sorun bu ay çözüme ulaşabilir. Bu konuda ilk adımı atmak size kalacaktır. İhmal edildiğini düşünen sevdiğinize biraz daha zaman ayırmanız gerekebilir. Yalnız bir Yay burcu için ise bu ay; aşka ayıracak zaman bulamayacak kadar çok çalışacaksınız.

YUKARI

OGLAK

Arkadaş çevrenizde bazı sorunlarla karşılaşmanız mümkündür. Zihniniz bu ay oldukça dolu. Dikkatinizi gerektiği şekilde toplayamamanız sürekli dalgın olmanıza neden olurken; başarılı olmanızı da engelliyor. Özellikle zihninizi dinlendirecek arayışlar içine girebilir ve dini konulara merak salabilirsiniz. Eski bir dostunuzla bir araya gelebilir ve eski günlerinizi anabilirsiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz bu kişi tekrar en iyi arkadaşınız olabilir. Aşk konusunda hiç olmadığınız kadar cesur tavırlar içinde olsanız da aslında bu ay oldukça duygusal olduğunuz bir zaman dilimindesiniz. Bu ay gereksiz kıskançlıklar duygu kırılmalarına ve hiç olmadık yerde ilişkinizin bitmesine yol açabilir.

YUKARI

KOVA

Bu ay genellikle mantıklı ve size yarar sağlayacak davranışlarda bulunmaya özen göstereceksiniz. Bu tavrınız gerek başarılı olmanızı sağlayacak, gerekse maddi anlamda karlı çıkmanızı sağlayacak. Fakat fazla mantıklı olmaya çalışırken çevreniz tarafından kurnaz olmakla suçlanabilirsiniz. Bu dengeyi kurmaya özen göstermelisiniz. Arkadaşlarınızla buluşmalarınız bu ay sıklaşabilir ve bu da sizin daha çok para harcamanıza neden olabilir.  Ailenizle ilgili bir konuda ani ve sert bir tepki verebilirsiniz. Aşk konusunda; bu ay sevgilinizle birlikte arkadaşlarınızla gezmeye ve eğlenmeye zaman ayıracaksınız. Sevdiğiniz kişinin bir sağlık sorunu size üzebilir. Yalnız bir Kova burcu iseniz; bir arkadaşınızın tanıştıracağı kişi yeni bir duygusal ilişkinin başlangıcı olabilir.

YUKARI

BALIK

Aile içinde bu ay genel bir gergin hava söz konusu olabilir. Sizin uyumlu ve sakin tavırlarınız bu havayı yumuşatmak için birebir. Maddi anlamda sizden yaşça büyük birinin fikri doğrultusunda yapmış olduğunuz yatırımın geri dönüşümü bu ay rahat bir nefes almanızı sağlayabilir. Özellikle küçük kazalara ve kesiklere karşı dikkatli olmalısınız. Bu ay elinizdeki paranın büyük kısmını hediyelere ayırmayı düşüneceksiniz. Aşk konusunda, maceracı yönünüz bu ay ön planda. Yeni ve heyecanlı birliktelikler için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Süregelen bir birlikteliği olan Balık burçları ise; yeni yılın heyecanını yaşayabilir ve sevdiği ile yapacağı seyahatin planlarına dalabilir.

YUKARI

Gsm: 0 535 931 77 69 Copyright © 2003 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com