KOC

Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Bir kaçamak yaşamaktan kaçının, özellikle de düzgün bir ilişkiniz varsa. Partneriniz bunu fark edebilir ve aynı şeyi size yapabilir; sonra bu durumdan şikâyetçi bile olamazsınız.
BOGA

Her şey yolunda gidiyor. Eğer bazı değişiklikler yapmak zorundaysanız, daha yüksek kazançlardan ve sevindirici sürprizlerden faydalanacaksınız. Geleceğinizle ilgili iyi haberler sizi çok mutlu edecek. Birlikte alacağınız yeni bir şey için tarih belirleyebilecek ve karar verebileceksiniz.

YUKARI
iKiZLER

Oldukça memnun olacağınız bir dönem ve her şey çok daha iyiye gidecek. Gökyüzü bugün partnerinizin sinirli olabileceğine dair sizi uyarıyor. Bu yüzden onu kızdırmamaya özen gösterin ve olabildiğince samimi davranın.

YUKARI
YENGEÇ

Çok olumlu bir döneme giriyorsunuz, özellikle de kendi işinizin sahibiyseniz. Bir arkadaşınızla buluşmaya gideceksiniz ve gayri ihtiyarî, sevgilinizi bir başkasıyla konuşurken göreceksiniz. Bu sizi kızdıracak ve kıskançlık duyacaksınız.

YUKARI
ASLAN

Birisi sizin iyi niyetinizden ve varlığınızdan fayda etmeye çalışacak. Kimin üzerine gitmeyi göze alacağınıza doğru karar verin. Partnerinize karşı cömert ve nazik davranacaksınız; fakat aynı karşılığı alamayacaksınız; ciddi tartışmalardan kaçının ve daha iyi bir dönem için sabredin.

YUKARI
BASAK

Sizi değerinizi gösterebileceğiniz başarılı, yeni bir yola sürükleyecek biriyle tanışacaksınız. Uzun bir süredir çıkmayı istediğiniz kısa seyahati organize edeceksiniz ve sevgiliniz de size eşlik edecek.

YUKARI
TERAZi

İş yerinize canlılık getirecek bir etkinlik sayesinde enerji ve neşe saçacaksınız. Eğer düzgün bir ilişkiniz varsa, birlikte geçireceğiniz gelecek konusunda önemli tarihler belirlemek için şahane fırsatlar yakalayacaksınız.

YUKARI
AKREP

Önünüzde durgun, sıradan bir dönem var. Daha fazla konsantre olmaya çalışın ve enerjinizi tüketmekten kaçının; çünkü aleyhinizdeki durumlara karşı enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Sevgilinizle vakit geçireceğiniz için canınız hiç sıkılmayacak ve bu dönem romantik ve yoğun duygularla geçecek.

YUKARI
YAY

İş alanınızı genişletecek, hedeflerinize uyan, daha cazip bir sektöre yatırım yapacaksınız. Yıldızlar sizin yanınızda olmayacak, ancak Ay doğru tavrı belirleyecek ve partnerinize karşı doğru şekilde davranmanızı sağlayacak.

YUKARI
OGLAK

Beklenmedik harcamalar çıkabilir ve bu da huzursuzlaşmanıza, endişelenmenize sebep olabilir. Aslında bunlar kariyer gelişiminiz için birer fırsat olacak. Sevgilinize onun hakkında ne düşündüğünüzü söylemek için doğru zamanı bekleyin; son dönemde gösterdiği çapayı riske atıyorsunuz.

YUKARI
KOVA

İş alanında büyümenizi sağlayacak bir fırsat sizi heyecanlandıracak ve mümkün olduğunca iş yapmanıza teşvik edecek. Yeni tanıştığınız kişilerle dışarı çıkmak için mükemmel bir fırsat yakalayacaksınız. Sevgilinize yalan söylememeye dikkat edin, sizin her adımınızı kontrol edeceğini siz de biliyorsunuz.

YUKARIBALIK

Bir üstünüz size karşı belirsiz tavırlar sergileyecek; bu da sizi rahatsız edecek ve ona karşı olan hislerinizi netleştirecek. Bu dönemi mümkün oldukça sevdiğinize, onun hakkında ne düşündüğünüzü açıkça söyleyerek geçirmeye bakın. Tabii bu yaparken, onu alındıracak sözler söyleyecek kadar ileri gitmeyin.

YUKARIGsm: 0 535 931 77 69 Copyright © 2003 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com