KOC

İş yerinde gergin bir ortam olduğunu fark edeceksiniz. Telaşlanmayın ve normal davranın. Bir arkadaşınız yeni tanıştığınız, hoşlandığınız ve birlikte olmak istediğiniz bir kişinin ilgisini nasıl çekebileceğiniz konusunda size tavsiyeler verecek.
BOGA

Hayal gücünüz çok kuvvetli olacak ve yeni tanıştığınız kişilerden üstün olacaksınız. Sevdiğiniz bir kişinin tavsiyesini seve seve kabul edeceksiniz; ruhunuzla hareket edecek ve aşılmaz olduğunu düşündüğünüz bir engelin üstesinden geleceksiniz.

YUKARI
iKiZLER

Yaratıcı doğanız isteklerinize gölge düşürmeye çalışanların üstesinden geleceğinizin bir göstergesi olacak. Yine de çok ileriye gitmeyin. Bir telefon görüşmesi sizi meraka düşürecek ve sevgilinizin size olan bağlılığını ve samimiyetinden şüphe duymanıza sebep olacak. Haksız suçlamalardan kaçının.

YUKARI
YENGEÇ

Her fikre açık olacaksınız ve iyi yatırımlar yapacaksınız, özellikle de kendi şirketiniz varsa. Sevgiliniz rahatsız edici hareketler yapıyorsa, endişelenmeyin; çünkü bunu sizin dikkatinizi çekmek için yapıyor.

YUKARI
ASLAN

Bu geçiş dönemiyle ilgili çok endişelenmeyin. Hayatın inişlerini ve çıkışlarını kabul etmeyi öğrenerek, tedbirli davranın. Yeni bir arkadaşınızda duyduğunuz ilgi partnerinizi kızdıracak; öfkeli laflar duymanız muhtemeldir..

YUKARI
BASAK

Zorluklar yavaş yavaş aşılacak ancak siz yine de kemerleri sıkı tutun. Çok da endişelenmeyin, çok yakında bir değişiklik yaşayacaksınız. Yeni tanıştığınız bir kişinin hamlesini geri çevirmeyin; çünkü bu insan hayatınızın en önemli insanlarından biri haline gelebilir.

YUKARI
TERAZi

Yeni sözleşmelere imza atarken ya da yeni firmalarla çalışırken dikkatli olun; yeni kontaklarınıza karşı uyanık ve tedbirli davranın. Sevgilinizin hiç beklenmedik bir tavırla teste tabi tutacağı sezgilerinize güvenmeyin, tedbiri elden bırakmamaya çalışın.

YUKARI
AKREP

Çok olumlu bir döneme giriyorsunuz, özellikle de kendi işinizin sahibiyseniz. Bir girişimde bulunup, bir arkadaşınız kanalıyla tanıştığınız etkileyici bir kişiyle birlikte olacaksınız..

YUKARI
YAY

Görevinizi kolayca yapacaksınız ve size verilen her görevle efektif ve işbirlikçi bir şekilde uğraşacaksınız. Sevgiliniz, sizdeki inisiyatif ruhundan çok memnun kalacak ve her adımınızda sizi büyük merakla takip edecek. Çok coşkulu ve tutkulu olacaksınız.

YUKARI
OGLAK

Elinizden geleni yaptığınızı, fakat karşılığında aynı muameleyi görmediğinizi düşünüyorsunuz, o yüzden şu aşamada hiçbir eylemde bulunmamanız daha iyi. Aynı şeyleri tekrar ederek sevgilinizin sinirini bozmayın; ona karşı daha uyumlu ve hoşgörülü olmaya çalışın.

YUKARI
KOVA

Yakın bir arkadaşınızın avantajlı bir teklifinden etkileneceksiniz. Dikkatlice değerlendirin fakat bunu yaparken kendinizi uzun süre feda etmeyin. Çok etkileyici ve çekici olacaksınız; etrafınızdakileri tavlamak kolay alacak ve eğer bekârsanız yeni bir ilişkiye başlayacaksınız.

YUKARIBALIK

İşinize bağlı ve sınırlarınızın farkında olduğunuzu göstereceksiniz. Bu tutum çok takdir edilecek ve bir üstünüzle anlaşmazlık yaşamanızı engelleyecek. Sevgilinizden ilginç bir teklif alacaksınız ve bu sayede birlikteliği ve duygusal uyumu yakalayacaksınız.

YUKARIGsm: 0 535 931 77 69 Copyright © 2003 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com