KOC

Yeni bir iş arıyorsanız, karşınıza kaçırmayacağınız bir fırsat çıkacak ve belli bir süre böyle bir imkânı tekrar bulamayacaksınız. Yeni bir arkadaşınıza duyduğunuz ilgi partnerinizi kızdıracak; öfkeli laflar duymanız muhtemel.
BOGA

Paranızı riskli yatırımlara harcamayın. O zaman her şey daha sorunsuz ilerleyecek. Bir girişimde bulunup, bir arkadaşınız kanalıyla tanıştığınız etkileyici bir kişiyle birlikte olacaksınız.

YUKARI
iKiZLER

Acele etmeyin, özellikle de konsantrasyon gerektiren konular üzerinde çalışmanız gerekiyorsa; çünkü bu kolayca fark edilebilecek hatalara sebep olabilir. Gökyüzü partnerinizin sinirli olabileceğine dair sizi uyarıyor. Bu yüzden onu kızdırmamaya özen gösterin ve olabildiğince samimi davranın.

YUKARI
YENGEÇ

Yakın bir arkadaşınızın avantajlı bir teklifinden etkileneceksiniz. Dikkatlice değerlendirin fakat bunu yaparken kendinizi uzun süre feda etmeyin. Bu döneme, sevgilinizle birlikte kuralları çiğneyeceğiniz bir akşam canlılık katacaksınız.

YUKARI
ASLAN

Oldukça memnun olacağınız bir dönem ve her şey çok daha iyiye gidecek. Kendinizi izole etmeye ve sevgilinizden kaçmaya meyilli olacaksınız; en azından bu konuda mantıklı bir açıklama yapmaya çalışın.

YUKARI
BASAK

Görevinizi kolayca yapacaksınız ve size verilen her görevle efektif ve işbirlikçi bir şekilde uğraşacaksınız. Sevdiğinize karşı daha fazla sorumluluk hissedeceksiniz ve güvensizliğin üstesinden gelmek için onu ilgi odağı yapmaya çalışacaksınız.

YUKARI
TERAZi

Kendinizden bu kadar emin olmaktan vazgeçin ve diğer insanlarla daha esnek bir şekilde çalışmaya çalışın. Çok etkileyici ve çekici olacaksınız; etrafınızdakileri etkilemek kolay alacak ve eğer bekârsanız yeni bir ilişkiye başlayacaksınız.

YUKARI
AKREP

Bir iş arkadaşınızın şikâyetlerini dinleyecek haliniz olmayacak ve farklı konulardan konuşarak onun dikkatini dağıtmaya çalışacaksınız. Yeniden canlanacak ve kaygılarınızı ve sırlarınızı açarak ilişkinizi güçlendireceksiniz.

YUKARI
YAY

Takımınızdan birinin tembelliği sizi sinirlendirecek ve ona bir ders vermek ve hatta daha katı bir tedbir almaktan çekinmeyeceksiniz. Sevgiliniz rahatsız edici hareketler yapıyorsa, endişelenmeyin; çünkü bunu sizin dikkatinizi çekmek için yapıyor.

YUKARI
OGLAK

Bir üstünüz size karşı belirsiz tavırlar sergileyecek; bu da sizi rahatsız edecek ve ona karşı olan hislerinizi netleştirecek. Partnerinizin çok beğenmediği ve kendinden bahsetmekten kaçındığı insanların önünde, onun hatalarını yüzüne vurup, kabalık etmekle suçlanabilirsiniz.

YUKARI
KOVA

Özellikle bu dönem, her fırsatı değerlendirmek konusunda cesur davranacaksınız; sınırlarınızı biraz olsun aşacaksınız. Sonunda durulacaksınız. Geçmişteki problemlerin üstesinden gelecek ve sonunda daha iyi yaşamak ve kendinizi sevgilinizin taleplerine daha büyük bir tutkuyla adamak için yeni ve beklenmedik fırsatlar yakalayacaksınız.

YUKARIBALIK

Bir işi başarıyla tamamlayacaksınız ve bu sayede girişimci ve önemli fikirlerinizi göz önüne çıkaracaksınız. İlişkinizi düzeltebilecek ve yoğun duygular yaşayabileceksiniz.

YUKARIGsm: 0 535 931 77 69 Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com