KOC

Nasıl çalıştığınızı inceleyen ve gördüklerinden memnun kalan bir üstünüz gayretinize hayran kalacak ve bundan bahsedecek. Sıradan akşamlara benzemeyen bir akşam geçireceksiniz; rutininiz değişecek. Şefkat görecek ve romantizm yaşayacaksınız.
BOGA

Biri bir patronunuzla ilgili bir sır verecek, ağzınızı sıkı tutun, aksi takdirde işinizden olabilirsiniz. Partnerinize karşı cömert ve nazik davranacaksınız; fakat aynı karşılığı alamayacaksınız; ciddi tartışmalardan kaçının ve daha iyi bir dönem için sabredin.

YUKARI
iKiZLER

Daha çok sorumluluk, zaman ve itibar gerektiren yeni bir göreve sırtınızı çeviremezsiniz. Son zamanlarda sevdiklerinize karşı duyduğunuz üzüntülerin sebebini anlatma ve açılma ihtiyacı duyacaksınız.

YUKARI
YENGEÇ

Ne kadar emek sarf ettiğinizi bile fark etmeden hedeflerinize ulaşacaksınız ve yeni fırsatlar konusunda ileri görüşlü davranacaksınız. Bir arkadaşınız yeni tanıştığınız, hoşlandığınız ve birlikte olmak istediğiniz bir kişinin ilgisini nasıl çekebileceğiniz konusunda size tavsiyeler verecek.

YUKARI
ASLAN

İş yerinde gergin bir ortam olduğunu fark edeceksiniz. Telaşlanmayın ve normal davranın. Melankolik olmayın ve partnerinize karşı biraz tavırlı davranın. Bunu ona biraz daha soğuk davranarak yapabilirsiniz; bu onun ilgisini çekebilir.

YUKARI
BASAK

Yaratıcı doğanızı canlandıracak yeni insanlarla tanışacak ve ne kadar enerjik olduğunuzu etrafınızdakilere göstermek isteyeceksiniz. Büyük bir kaçış dürtüsü hissedeceksiniz ve sevgilinizi sıra dışı bir şeyler yapmaya ikna etmeye çalışacaksınız.

YUKARI
TERAZi

Bugün içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Bir şey ilişkinizin dengesini bozacak; bu partnerinizin sinirini bozan, kendinden emin tavırlarınız olabilir.

YUKARI
AKREP

Sezgileriniz daha güçlü olacak ve mevcut imkânlardan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. İş arkadaşlarınıza sesinizi yükseltmeyin. Geçmişte sizin için çok önemli olan biriyle buluşunca, çok yoğun duygular yaşayacaksınız.

YUKARI
YAY

Sizden daha titiz ve dikkatli olmanız istenecek. Hata olmaması için tekrar tekrar kontrol yapın. Sevgiliniz tarafından ihmal edildiğinizi düşünecek ve bir arkadaşınızla flört ederek onu kıskandırmaya çalışacaksınız, ancak bu kişi de halinizden hiç anlamayacak.

YUKARI
OGLAK

Yeni sözleşmelere imza atarken ya da yeni firmalarla çalışırken dikkatli olun; yeni kontaklarınıza karşı uyanık ve tedbirli davranın. Yıldızların etkileri çok faydalı olacak ve her şey mükemmel şekilde işleyecek. Daha anlayışlı olacaksınız ve ilişkinizde hiç tekrarı olmayacak bir döneme gireceksiniz.

YUKARI
KOVA

Endişelerinizden kurtulacak ve günlük yaşamınızı daha iyi yaşayacaksınız. İşlerinizin bir kısmını arkadaşınıza devretmeye ne dersiniz? Çok güzel bir akşam geçireceksiniz ve önceden soğuk ve tutarsız olduğunu düşündüğünüz birine güven duyacaksınız. Bu kişiyi daha yakından tanıma imkânı bulacaksınız.

YUKARIBALIK

Sevdiğiniz iş arkadaşlarınıza karşı kibar ve yardımsever davranacaksınız. Bu da sizi daha popüler yapacak ve bir üstünüz sizi fark edip, takdir edecek. Sakin bir dönem geçireceksiniz ve uzun süredir tanıdığınız ve değer verdiğiniz arkadaşlarınızla yeniden bir araya geleceksiniz.

YUKARIGsm: 0 535 931 77 69 Copyright © 2003 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com