KOC

AŞK: İkili ilişkiler anlamında rahat bir sene geçirebilirsiniz. Sevdiğinizle olan ilişkinizde gelişmeler olabilir. Ufak tefek tartışmalar yaşamanız olası olabilir. Fakat anlayışlı tavırlarınızla sorunların büyümesine izin vermeden konuyu tatlıya bağlayabilirsiniz. Hayati kararlar almaya eğilimli olabilirsiniz. İlişkinizde sıkılıyorsanız, mevcut ilişkinizi noktalamak veya ilişkinizden memnunsanız evlilik kararı vermek gibi kesin yargılar içinde olabilirsiniz. Yalnız Koç burçları yıl içinde size hitap eden ve beyinsel temas kuracağınız biri ile tanışabilirsiniz. Bu tanışma öncesinde kısa süreli ilişkileriniz olabilir. 

İŞ: Yılın ilk aylarında mesleki anlamda sorunsuz bir dönem yaşayabilirsiniz. Saygınlık kazanacağınız bazı iş girişimleriniz olabilir. Bunun yanı sıra maddi kazanç anlamında da karlı atılımlarınız olabilir. Şansınız bu süreçte sizi memnun edecek kadar fazla olabilir. Yıl ortasında bazı kararlar alabilirsiniz. Kendinizi ve yaşam tarzınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Vereceğiniz kararlar hayatınızda bir sürecin bitmesi ve yeni bir sürece başlamak anlamında olabilir. Sizi kıskanan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Size maddi kayıp yaşattırma olasılığı olan konulara girişmeden önce iyi düşünmelisiniz. 

SAĞLIK: Bu yıl kabızlık ve bağırsak hassasiyeti gibi konular canınızı sıkabilir. Dengeli beslenirseniz ve doktorunuzun tavsiyelerine uyarsanız problemsiz bir yıl yaşayabilirsiniz.

YUKARI

BOGA

AŞK: Duygusal anlamda iniş ve çıkışlarla dolu bir yıl yaşayabilirsiniz. Yalnız olan Boğa burçları yeni ilişkilere sıcak bakabilirler. Yıl içinde aşk kapınızı çalabilir. Özellikle daha önceden tanıdığınız ve arkadaş çevrenizden olan biri ile yakınlaşmak yeni bir ilişkiye başlamanızı sağlayabilir. Duygusal kırılmalarınız olabilir. Bunu kontrol altında tutup ilişkinize yansıtmamayı başarabilirseniz çok mutlu olabilirsiniz. Mevcut ilişkisi olan Boğa burçları ise, ilişkinizde hayal ettiğiniz beklentilerinizin karşılanmaması söz konusu olabilir. Fakat aşılması güç sorunlar yok denebilir. 

İŞ: Bu yıl risk içeren konulardan mümkün olduğunca uzak kalmalısınız. Özellikle şans oyunlarında şansınız pek fazla değil. Bu tarz girişimler size kayıptan başka bir şey getirmeyecektir. Yıl içinde mesleğinizin gerektireceği iş seyahatleri yoğun bir şekilde gündeminizde olabilir. Yurt dışı bağlantılı kişilerle iyi iş ilişkileri kurabilirsiniz. Yatırım konusunda oldukça başarılı kararlarınız olabilir. Kariyerinizde yükselişe geçeceğiniz bir yıl yaşayabilirsiniz. Hatta geçmişten gelen sorunların da çözüme ulaştırma imkânını bulmak sizi sevindirecektir. 

SAĞLIK: Tansiyonla alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. Abur cubur yiyeceklerden uzak kalmalı ve kilo kontrolünü elden bırakmamalısınız.

YUKARI

iKiZLER

AŞK: Bu yıl bol bol yeni kişilerle tanışacağınız ortamlarda bulunabilir ve bu durumun avantajından faydalanabilirsiniz. Özellikle yılın ikinci ve üçüncü aylarında görülecek bu yoğunluk göz çarpar nitelikte olabilir. Bu süreçte kuracağınız ilişkiler uzun soluklu olacaktır. Dostluk temelleri ile kurulacak bu ilişkide aradığınızı bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Mevcut ilişkisi olan İkizler burcu, bu yıl ilişkinizde bazı iniş çıkışlar olabilir. İlişkinizin seyri size bağlı denebilir. Zaman zaman moralinizin bozulduğu durumlar olabilir. Kıskançlık konularında bazı sorunlar olabilir. Fakat gerçekten seviyorsanız üstesinden gelemeyeceğiniz bir sorun olamaz. 

İŞ: Bu yıl yaşamdan beklentilerinizi dengeleme şansınız olabilir. Kişisel kapasitenizi belirli konulara yönlendirmede başarılı olacaksınız. Maddi anlamdaki gücünüzü arttırmak için, yatırım konularına merak duyabilirsiniz. Özellikle alım-satım işi ile uğraşan İkizler burcu için, bu yıl oldukça verimli sayılacak kazançlar elde etmenizi sağlayabilir. Yeni iş ilişkileriniz olabilir. Fakat dikkatli olmalısınız, cazip görünen her teklife olumlu yaklaşmak tehlikeli olabilir. 

SAĞLIK: Gıdalarınıza dikkat etmeye çalışmalısınız. Özellikle kan yapıcı gıdaları tüketmeye çalışın. Mevcut bazı rahatsızlıklarınızın temeli anemiden kaynaklanıyor olabilir. Bir doktor kontrolüne gitmeyi ihmal etmemelisiniz.

YUKARI

YENGEC

AŞK: Bu yıl çekiciliğinizle dikkat çekebilirsiniz. Duvarlarınızı yıkacağınız, cesaretinizi ön plana iteceğiniz bu yıl, kolaylıkla ikili ilişkilere girebilirsiniz. Yeni deneyimler edinme konusunda meraklı oluşunuz yıl içinde birden fazla ilişkiyi de beraberinde getirebilir. Bu yıl sık sık seyahatlere gitmeniz gerekebilir. Bu seyahatlerde tanışacağınız birine karşı hoş duygular hissedebilirsiniz fakat bu çok derinlik içeren bir ilişki olmayabilir. Mayıs ayında tanışacağınız kişilere dikkat edin. Sizi mutlu kılacak kişiyi bu ayda tanıyabilirsiniz. Mevcut ilişkisi olan Yengeç burçları, gelecekle alakalı planlarınızı artık uygulamaya koymak isteyebilirsiniz. 

İŞ: Mesleki konuda bu yıl hiç olmadığınız kadar hırslı olabilirsiniz. İşinizle alakalı yeni ve kabul görecek projeleriniz var. Yaratıcı gücünüzle ön planda olabilirsiniz. İleriye yönelik girişimleriniz olabilir ve başarı elde edebilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi garanti altına almak adına bazı yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Kendi işini yapan Yengeçler biraz risk alarak değişik bir alanda da kendilerini göstermek isteyecek kadar cesaret sahibi olabilirler. Çevrenizden de alacağınız destekle yeni yılda iş konusunda başarılı maddi anlamda refah sayılabilecek bir yıl geçirebilirsiniz.

SAĞLIK: Gribal enfeksiyonlar yılın ilk aylarında canınızı sıkabilir. Sıkı giyinmeye ve özellikle karın bölgenizi üşütmemeye dikkat etmelisiniz. Yazın bilinçsiz diyet çalışmalarınız sorun olabilir.

YUKARI

ASLAN

AŞK: Bu yıl Aslan burçları, şıp sevdi olmak değişik heyecanlar peşinde koşmak yerine, gelecek vaat eden ve ciddi bir ilişki arayışında olabilirler. Sadakate verdiğiniz önem artabilir. Karşınızdaki kişiden beklentileriniz arasında sadakat ilk sırayı alabilir. Yılın ilk yarısında, hoş duygular hissedeceğiniz tanışmalar olabilir veya tanıdığınız birine karşı duygularınızda derinlik meydana gelebilir. Mevcut ilişkisi olan Aslan burçları ise, özellikle yıl ortasında, duygusallığınız ön plana çıkabilir ve hesaplamadığınız girişimlerde bulunabilirsiniz. Bekâr Aslan burçları evlilik düşüncesinin heyecanını yaşayabilirler. 

İŞ: İşinizle alakalı kafanızdaki projeleri uygulamak düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Yıl boyunca oldukça yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Yorulacak olsanız da, kariyer anlamında çalışmalarınızın karşılığını görmek verdiğiniz çabaya değecek. Yıl ortasında gelecek sürpriz paralar sizi son derece sevindirebilir. Eleştirileriniz konusunda biraz kontrollü olmalısınız. Aksi takdirde haklı da olsanız, yaptığınız eleştiriler ortaklık yaptığınız kişilerle aranızda sorunların çıkmasına neden olabilir. 

SAĞLIK: Bu yıl gerginlikten uzak olmaya çalışmalısınız. Stresten kaynaklanan sorunlar ve hastalıklar olabilir.

YUKARI

BASAK

AŞK: Bu yıl aradığınız aşkı bulmanın sevinci ve huzurunu yaşayabilirsiniz. Artık olmaz dediğiniz anda karşınıza çıkacak olan bu aşk, sizi tamamen değiştirebilir. Yılın ikinci yarısında evlilik düşünceleriniz yoğunlaşabilir ve geleceğe yönelik söz veya nişan gibi bir adım atabilirsiniz. Mevcut ilişkisi olan Başak burçları, ailenizle her zamankinden daha fazla zaman geçirmeye özen göstereceğiniz bir yıl olacak. Evinizle alakalı yapacağınız küçük değişiklikler, partnerinize karşı tavırlarınızdaki sevgi ifadeleri yuvanızın mutluluğunu arttıracaktır. Ailenize yeni bir bireyin katılmasının söz konusu olması ise mutluluğunuzu ikiye katlayabilir. 

İŞ: Bu yıl işinizle ilgili konularda inatçılıktan uzak durmalısınız. İnadınız yüzünden büyük sayılabilecek bir fırsatı kaçırabilirsiniz. Fakat genel anlamda verimli bir yıl yaşayabilirsiniz. Ortak iş yaptığınız kişilerle aranızda çıkabilecek sorunlar ayrılık nedeni olabilir. Yeni bir ortak arayışınız olabilir. Yeni projelerde risk içeren konulardan uzak kalmayı yeğlemeniz, kayıp yaşama riskinizi de ortadan kaldırıyor. Yatırım yaparken, iyi anlamadığınız konulardan uzak kalmaya çalışmalı ve bildiğiniz yöntemleri uygulamaktan vazgeçmemelisiniz. Maddi anlamda bazı zorluklar olsa da, genel olarak bu sene sizin için verimli ve kazançlı bir yıl olabilir. 

SAĞLIK: Bu yıl en çok dikkat etmeniz gereken konu, stresten uzak durmak. Stres sizi hastalıklara karşı zayıf hale getiriyor ve hemen etkilenebiliyorsunuz.

YUKARI

TERAZi

AŞK: Yılın ilk aylarında karşı cins üzerinde oldukça olumlu bir etkiniz olabilir. Kişiliğiniz ve çekiciliğinizle karşınızdaki kişileri etkileme konusunda fazla bir uğraş vermeniz gerekmeyecektir. Yılın ortalarına doğru kararsız kalacağınız bazı deneyimleriniz olabilir. Mantık ve duygularınız arasında çatışma çıkaracak bir ilişki yaşayabilirsiniz ve ailenizden bu ilişkiniz nedeniyle tepki alabilirsiniz. Fakat hemen moraliniz bozulmasın, gerçekten seveceğiniz ve sevildiğinizi hissedeceğiniz bir ilişkiyi de beraberinde getirecek yeni yıl. Mevcut ilişkisi olan Terazi burçları ise, ilişkinizdeki denge ve mutluluk bu yıl da aynı şekilde devam edecek. 

İŞ: Bu yıl daha önce yapmaya karar verdiğiniz fakat bir türlü uygulama imkânı bulamadığınız planlarınızı tekrar gözden geçirip eksiklikleri gidermek ve uygulamak fırsatını bulacaksınız. Kendinizi mesleki konuda ispat edeceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatları değerlendirebilirseniz büyük başarılara imza atabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizden işinizle alakalı konularda da fayda sağlayabilirsiniz. Maddi anlamda eski borçlarınızdan kurtulma ve birikim yapabilme imkânı bulacağınız bir yıl yaşayabilirsiniz. İstediğiniz sürece hemen her işin üstesinden gelecek cesarete ve azme sahip olacaksınız. 

SAĞLIK: Bu yıl stres sebebiyle uykusuzluk sorununuz olabilir. Romatizma sorunları canınızı sıkabilir. Yürüyüş yapmayı ihmal etmemelisiniz.

YUKARI

AKREP

AŞK: Bu yıl yaşayacağınız küçük maceralar hayatınıza farklı bir renk katabilir. Sevmek ve sevilmeye olan ihtiyacınız artabilir. Çevrenizin ve ailenizin onaylamayacağı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Tepki alacağınızı bile bile bu yasak ilişkide ısrar etmenizin size bazı zararları olabilir. Mantıklı olup duygularınızı kontrol altına almanız gerekebilir. Yılın ikinci yarısında yeni tanışmalar, yeni bir ilişki anlamına gelebilir. Mevcut ilişkisi olan Akrep burçları, sene içerisinde, ailenizi genişletme isteğiniz olabilir. Özellikle çocuklarla güzel ilişkileriniz olabilir. Daha evvel çocuklarla aranızda kuşak farkından kaynaklanan sorunların bu yıl kolaylıkla çözümlendiğini görebilirsiniz. 

İŞ: Bu yıl Akrep burçları için iş konusunda oldukça başarılı bir yıl olabilir. Fakat öte yandan oldukça zorlu bir yıl da olabilir. Verdiğiniz emeğin karşılığını alabileceksiniz. Fakat kazançlarınız kesinlikle kolay yoldan değil, emek vererek gerçekleşebilir. Mücadeleci ve ısrarcı yönünüz ön plana çıkabilir ve başarı kazanmanızı sağlayabilir. Bu yıl da, sezgileriniz işinizde size avantaj sağlayabilir. Yıl ortasında yeni girişeceğiniz bir işte, maddi anlamda oldukça sevindirici gelirler elde edebilirsiniz. Maddi konuda rahat olmak kendinize olan güveninizi ön plana çıkarabilir. Yurtdışı bağlantılı işlerde bol bol seyahat etmeniz gerecektir. 

SAĞLIK: Akrep kadınlarının bu yıl jinekolojik bazı sorunları olabilir. Öte yandan, boğaz ve boyunla alakalı sorunlar can sıkıcı olabilir. Rutin kontrollere gitmeyi ihmal etmemeye çalışmalısınız.

YUKARI

YAY

AŞK: Bu yıl, çekiciliğinizle karşı cinsi etkiniz altına alma konusunda hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Yeni bir birliktelik için acele etmemenize rağmen, hoş bulduğunuz kişilerle flört etmekten de geri kalmayabilirsiniz. Yabancı uyruklu biri ile aranızda duygusal bir bağ kurulduğunu düşünseniz de yanılma payınız olabilir. Yılın ikinci yarısında, aşk konusunda oldukça şanslı bir sürecin içini giriyorsunuz. Tutkuyla bağlanacağınız biri ile tanışabilirsiniz. Mevcut birlikteliği olan Yay burçları, sevdiğiniz kişi ile aranızda kıskançlık konusunda tartışmalar çıkabilir. Özellikle Bayan Yay burçları, kıyafetlerinizin dekoltesi sevdiğinizle aranıza girebilir. Fakat tatlı diliniz ve samimi yaklaşımlarınızla aranızın düzelmesi uzun sürmeyecek. 

İŞ: Bu yıl iş ilişkilerinizde ve girişimlerinizde dikkatli davranırsanız önemli başarılar kazanabilirsiniz. Geçmişten kalan borçları bu yıl bir düzene koyma imkânı bulabilirsiniz. Özellikle Temmuz ayında iş ilişkileriniz daha iyi bir hal alabilir. Maddi anlamda değişik kazanç kapılarını aralayabilirsiniz. İşinizle ilgili, ani kararlar vermekten kaçınmalı ve doğru karar alabilmek için gerekirse kendinize süre istemeyi seçmelisiniz. Bu sayede yanlış yapma oranınızı azaltabilirsiniz. Yıl içinde ailenizle maddi bir ortaklığın içine girmeyi düşünebilirsiniz. 

SAĞLIK: Sene içerisinde, fazla çalışıp dinlemeye zaman ayırmamak hastalıklara davetiye çıkarabilir. Özellikle mikrobik rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

YUKARI

OGLAK

AŞK: Yılın ilk ayları aşk konusunda bir hayli şanslı olduğunuz dönem sayılabilir. Yeni bir ilişki konusunda oldukça seçici davranmanızın nedeni, kısa süreli birlikteliklerden haz duymuyor oluşunuzdan kaynaklanıyor olabilir. Yalnız Oğlak burçları, hoşlandığınız kişi ile önce arkadaş olmak isteyebilirsiniz ve bu sayede de ilişkinizi sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz. Mevcut birlikteliği olan Oğlak burçları ise, ilişkinizde daha ılıman tavırlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Sevdiğiniz bu tutumunuzdan oldukça memnun kalacak. Çocuklarla alakalı bazı küçük sorunlarınız olabilir. 

İŞ: Kafanızdaki projeleri uygulamak için bu yıl pek çok imkân bulabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin desteği yıl boyunca yanınızda olacak. Yıl içinde mevcut işinizde yükselmeniz mümkün olacak. Kendi işinizi yapıyorsanız işinizi büyütme kararı alabilirsiniz. Öte yandan bir yere bağlı çalışıyorsanız, terfi ve hoşunuza gidecek bir zam almanız mümkün olabilir. Kendinize güveniniz iş konusunda size avantaj sağlayacak düzeyde olabilir. Yıl boyunca yapmanız gereken iş seyahatleri gündemde olabilir. İkna kabiliyetiniz ve tecrübelerinizle zor bağlantıları olumlu bir şekilde kurabilirsiniz. Müsriflikten hoşlanmamanıza rağmen bu yıl biraz daha tutumlu olmak isteyebilirsiniz. 

SAĞLIK: Bu yıl, sırt ve eklem ağrıları konusunda doktor kontrolüne gitmeyi ihmal etmemelisiniz. Bilinçsiz ilaç kullanımından uzak kalmalısınız.

YUKARI

KOVA

AŞK: Bu yıl sizi tamamen değiştirecek bir ilişki yaşayabilirsiniz. Fakat bu ilişki öncesinde bazı kısa süreli ilişkiler yaşayabilirsiniz. Zaman zaman kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz. Fakat bu tutkulu ilişkide, kendinizi son derece şanslı hissedebilirsiniz. Canlı ve hiperaktif tavırlarınız ve yerinizde durmanıza imkân vermeyen neşeli hallerinizle çevrenizin dikkatini çekebilirsiniz. Mevcut birlikteliği olan Kova burçları, sevdiğiniz kişiye karşı hemen tepki vermeye hazır olduğunuz zamanlarda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Fakat genel anlamda uyumlu bir çift olduğunuz bir gerçek. 

İŞ: Bu yıl kariyeriniz açısından oldukça emek vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Bol bol projeler yapabilir ve değişik fikirlerinizi uygulamaya koyma konusunda canla başla çalışabilirsiniz. Fakat sizin olumlu baktığınız konulara çevrenizdekiler yatırım yapmak istemeyebilirler. Hemen moralinizi bozmamalısınız. Mart ayında işinizle ilgili bazı güzel gelişmeler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Arkadaşlarınızla ortak bazı çalışmalarınız olabilir. Maddi anlamda abartılı harcamalarınız olabilir. Bu tutumunuzu kontrol altına almayı başarabilirseniz, sorunsuz bir yıl geçirebilirsiniz. 

SAĞLIK: Yıl içinde mide sorunları yaşayabilirsiniz. Spora başlamak isteyebilirsiniz. Genel anlamda büyük sağlık sorunları yok sayılır.

YUKARI

BALIK

AŞK: Aşk konusunda oldukça temkinli davranmayı tercih edeceğiniz bir yıl olacak. Bu size sonradan pişman olmamak adına bir avantaj sağlasa da, gerçekten mutlu olacağınız bir ilişki fırsatını da kaçırmanıza neden olabilir. Bu sebeple temkinli olmanın dozunu iyi ayarlamalı, karar verirken duygularınıza kulak vermeyi ihmal etmemelisiniz. Mevcut birlikteliği olan Balık burçları, sevdiğiniz kişi ile aranızda gelişen bazı gerginlikler olabilir. Zaman zaman duygu kırılmaları yaşayabilirsiniz. Bu yıl aşk konusunda kesin kararlar alabilirsiniz. Ya ilişkinizi ciddi hale getirecek bir adım atabilir veya özgürlüğü tercih edebilirsiniz. Ama ne karar verirseniz verin bu karar sizin için en iyi olanı olacaktır. 

İŞ: İşinizle alakalı kararsız kalacağınız pek çok konu ile karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda hemen karar vermek yerine, sabırlı olmalı gerçekten güvendiğiniz kişilerin tavsiyelerine kulak verebilirsiniz. Sizi kıskanan kişilerin yönlendirmelerine karşı dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde mesleki konumunuzda bir kayıp yaşamanız söz konusu olabilir. Bu yıl ortak çalışmalarda oldukça başarılı olacaksınız. Kazancınızda artış sağlayacak bir başarıya imza atabilirsiniz. 

SAĞLIK: Bu yıl bronşlarınızı korumaya çalışmalısınız. Yaz aylarında ise güneşin zararlı etkilerine karşı cildinizi korumalısınız. Özellikle hassas bir cilt yapısına sahip olan Balık burçları daha çok dikkat etmeliler. 

YUKARI

Gsm: 0 535 931 77 69 Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com