AYIN BURCU YENGEÇ

(22 Haziran - 22 Temmuz)

   İnatçı, sabırlı, duygusal, sempatik, değişken bir yapıdır. İnsanlık ile ilgili konular, edebiyat, klasik ve tarihi bilimler en hoşlandığı alanlardır. Öğrenmek, bilmek, eskiye dönmek bu burç insanının en büyük uğraşlarından biridir. Çok duyarlı ve duygusaldır.

   Genellikle içine kapanık, yeni şeylere karşı kuşkuludur. Ancak kendisini savunmak için cesaretini toplar. Eyleme geçmeden önce eksi ve artıları düşünür ve ancak kazanacağından emin olduktan sonra harekete geçer. Genelde pasif kalmayı tercih eder. Bazen de heyecanla coşabilirler. Bu durum başkalarını da etkileyebilir ve peşinden sürükleyebilir. Konuşmaktan çok düşünmeyi tercih eder. Ve çok donuk biçimde susar.

   YENGEÇ ERKEĞİ

   Yengeç burcunda doğmuş bir erkeği seviyor ve onunla evlenmek istiyorsanız her şeyden önce ona uygun bir kadın olmaya çalışmalısınız. Her ne kadar bu burcun erkeği ikizler gibi insanı uğraştırmasa da, onun da bazı huylarına dikkat etmek gerekir. Her şeyden önce karşınızda çok hisli bir erkeğin olduğunu bilmelisiniz. Terbiyeli ve naziktir.

   YENGEÇ KADINI

   Yengeç burcu kadını birçok bakımdan bu burcun erkeğine benzerler. Onlar da çekingen, iyi niyetli, çok hassas romantik tiplerdir. Yengeç burcunda doğmuş bir kadını beğenebilirsiniz. Belki bir fırsatını bularak ona yaklaşabilirsiniz. Onu anlamakta zorlanabilirsiniz. Çünkü değişken bir tiptir.

   AŞK: Bu yıl çekiciliğinizle dikkat çekebilirsiniz. Duvarlarınızı yıkacağınız, cesaretinizi ön plana iteceğiniz bu yıl, kolaylıkla ikili ilişkilere girebilirsiniz. Yeni deneyimler edinme konusunda meraklı oluşunuz yıl içinde birden fazla ilişkiyi de beraberinde getirebilir. Bu yıl sık sık seyahatlere gitmeniz gerekebilir. Bu seyahatlerde tanışacağınız birine karşı hoş duygular hissedebilirsiniz fakat bu çok derinlik içeren bir ilişki olmayabilir. Mayıs ayında tanışacağınız kişilere dikkat edin. Sizi mutlu kılacak kişiyi bu ayda tanıyabilirsiniz. Mevcut ilişkisi olan Yengeç burçları, gelecekle alakalı planlarınızı artık uygulamaya koymak isteyebilirsiniz.

   İŞ: Mesleki konuda bu yıl hiç olmadığınız kadar hırslı olabilirsiniz. İşinizle alakalı yeni ve kabul görecek projeleriniz var. Yaratıcı gücünüzle ön planda olabilirsiniz. İleriye yönelik girişimleriniz olabilir ve başarı elde edebilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi garanti altına almak adına bazı yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Kendi işini yapan Yengeçler biraz risk alarak değişik bir alanda da kendilerini göstermek isteyecek kadar cesaret sahibi olabilirler. Çevrenizden de alacağınız destekle yeni yılda iş konusunda başarılı maddi anlamda refah sayılabilecek bir yıl geçirebilirsiniz.

   SAĞLIK: Gribal enfeksiyonlar yılın ilk aylarında canınızı sıkabilir. Sıkı giyinmeye ve özellikle karın bölgenizi üşütmemeye dikkat etmelisiniz. Yazın bilinçsiz diyet çalışmalarınız sorun olabilir.

YUKARI


YENGEC

SES SANATÇISI VE YAZAR
ONUR AKAY'IN DOĞUM HARİTASI!


        Burcu: Boğa         Yükselen: Aslan

   Soylu bir görünüşü vardır. Duygular, sevgi, aşk çok önemlidir. Sıkboğaz edilmekten, baskı altında olmaktan sıkılır. Sıcak, sevecen olur. Sevdiklerine karşı sahiplenici ve onlara düşkündür. Ev ve aile onun yaşamıdır. Sevdiklerine çok bağlıdır. Anneye düşkün olur.

   Çabuk düşünüp karar veremez. İyice ve çok düşünerek eyleme geçer. Ayrıntılı düşündüğü için genellikle hata yapmaz. Acele karar verilmesi gerektiğinde başarılı olamaz. Sanat dallarında da başarı verir. Zihin yapısı sağlamdır. Edebi konuşmalarla insanları etkileme gücü vardır.

   Tekdüze işler yapmaz, pratiktir, bütün marifetlerini ortaya koyar. Gençlik dolu, heyecanlı bir tiptir. Çok koşuşturur. Cesur, atılımcı, girişimci özellikler verir. Ortalığı karıştırmak ve hareketlendirmede öncülük yapar. Mücadele etmek için adeta vardır. İnandığı şeyler için sonuna kadar savaşmaktan çekinmez. Sporu çok sever. Çünkü aktivitesini boşaltmak için spor yapması lazımdır. Belirli bir yaştan sonra tansiyon problemi yaşar. Gözlük takması gerekebilir.

   Konuşkanlık verir. İnsanların hoşlanacakları gibi konuşmada ve etkilemede becerikli olması pazarlamacılık gibi satış işlerinde başarı verir. İyi niyetlidir, bilerek kimseye zarar vermez. Parlak fikirleri vardır ama uygulamada o kadar başarılı olamaz. Dini, felsefi konulara meraklıdır ama inceliklerine girmek için çaba harcamaz. Yaşadığı anı değerlendirmek, zevk aldığı şeyleri yapmak ister. Gezmeğe bayılır. Eve bağlanıp kalmak onlara hiç uymaz.

   Meslek yaşamında yükselmeği, iyi bir yere gelmeği, saygı gören, bu alanda aranılan bir kişi olmayı sağlar. Çalışma adabı, kuralları, dürüstlük konusunda çok hassastır. Bu değerleri etrafına da vermeğe çalışır. Amacında azimlidir. Meslek aileden önce gelir. Çalışma yaşamında haksızlıklara uğrayabilir...

   Ele aldığı konuda son derece titizdir. Mutlaka başarılı olur. Gururludur, beğenilmemekten, tenkitlerden hiç hoşlanmaz. Hayatı paylaşabilecek birilerini bulmakta zorlanır. Pek çok şeyi yalnız yaşamak zorunda kalır. Çok sadık ve gururludur.

   Çevreyi, toplumu etkileme gücü var. Çok keskin bir zekâya sahiptir. Zekâsını hangi yönde kullanırsa hedefine erer. Olağanüstü sezgi gücü müzik, resim, yazarlık gibi alanlarda üstünlük verir.

   Ev, aile anlayışı çok farklıdır. Değişiklikten hoşlanır. Yaşadığı yeri, ortamı yenilemeği sever. Ailesini düşünür ancak onlara tabi olmak istemez. Kuralları kendi koyar. Kendi isteği ile veya şartların gereği olarak ebeveynlerinden erken yaşta ayrılabilir. Yaşlılık yılları değişik çevrede değişik şekilde geçer.

   İyimserlik, fedakârlık yönleri güçlü, olağanüstü şeylere inanır. Altıncı hisleri şaşırtıcıdır. Yeni şeyler hissetmek, bulmak mutlu eder.

   Yetenekli ve yaratıcıdır. Edebiyat, sanat, müzik, tiyatro, sahne alanları ilgisini çeker. Sanat, müzik gibi alanlarda estetik güzellikler katar. Müziğe ilgi artar. Bunların devamına ve muhafazasına önem verir.

   Farklı bir düşünce tarzı vardır. İlginç, esrarlı ve anlaşılması güç konular ilgisini çeker. Aklın ve zekânın zirvesine ulaşmak isterler. Bir konuyu kabul ettireceğinden eminse ortaya atar aksi halde hiç söylemez. Fikirleri yüzünden hayatının her döneminde zorluklarla uğraşmak durumunda kalır. Zekâ güçleri ile insanları etkileyip, görüşlerini değiştirebilirler.

   Yaşamaktan beklentisi iyi, güvenli, rahat bir yaşam arayışıdır. İyi insan, iyi bir dosttur. Kimsenin kötülüğünü istemeden yaşamanın yeterli olduğuna inanır.

   İnançları çok güçlüdür. Dinsel görevleri yerine getirmeğe dikkat ederler. Bu görüşlerinin güçlü savunucusudurlar. Aynı görüşü paylaşacakları insanlarla olmaktan hoşlanırlar. Soyut konular ilgilerini çeker. Altıncı hissi güçlü olduğu için bildiklerini bu süzgeçten geçirebilir. Çok derin düşünebilme yeteneğine sahiptirler.

   Kendini tamamen kaderin akışına bırakmak kolay gelir. Geleneksel değerler her alanda onlar için daha geçerlidir. Sezgileri güçlüdür ama bunu günlük yaşamla birleştirmede zorlanabilirler.

   Bu kişiler özgürlüğün enerjisini taşırlar. Bereketli, sevinç dolu bir yaşamları olur. Kısmetleri uzak yerlerde bulunduğundan gezmekten korkma­malıdırlar. Bu kişilerin yıllar geçtikçe daha anlamlı bir yaşantısı olur. Çok meraklı olduklarından dünyayı gezer, yaşamın tüm zevklerini tat­mak isterler. Her günün yeni bir şey getireceğini, hepsinden zevk alacaklarını bilirler. Sevinçleri, yaşamı her şeyiyle yaşamaktan ileri gelir. Bu yüzden çevrelerine coşkunluk verirler.

   Sağlıkla, sevgiyle kalın...

Haberin medya teyidini görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız...

http://www.onurakay.com.tr/ses-sanatcisi-ve-yazar-onur-akay-in-dogum-haritasi-makale,638.html

YUKARI


iKiZLER

CUMHURBAŞKANI
RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN DOĞUM HARİTASI!

   Astroloji her çağda her kuşağa hitabeden bir konu olmuştur. Cinsiyet, ırk, yaş, inanç ayrımı yapmaz. Temelde hepimiz insan olma ortak paydasında birleştiğimiz için kendimizi ve ilişkide olduğumuz kişileri daha iyi tanımamıza ve daha iyi iletişim daha iyi ilişkiler kurmamıza ve uzlaşma sağlamamıza, sonuç olarak hayatımızın kontrolünü elimize almamıza yardımcı olan bir bilim ve sanattır. İnsanlara özel bir eğitim gerektirmeden çabucak kavrayıp uygulamaya koyabilecekleri bilgiler verir. Bu bilgiler sayesinde kendilerinin ve temasta bulundukları insanların doğuştan gelen mizaçlarının özelliklerini kavrayabilir, başkaları ile daha iyi geçinerek daha kaliteli ilişkiler kurabilirler. Ayrıca kendi gücünü arttırabilir, istenmeyen zayıflıklarını yenebilir ve hayatının gidişini istediği yönde değiştirme ve kontrol etme fırsatını elde edebilirler.

   Astroloji, insanların kendilerini ve başkalarını daha iyi tanımasına, anlayışının gelişmesine yardımcı olan, binlerce yıllık istatistik bilgilerine dayanan bir bilim dalıdır.

   Bireyler aileleri, aileler toplumu oluşturur. Ülke bazında ise yönetimi seçer ve seçiliriz.

   Ülkemizin yöneticileri hakkında hiçbir meslektaşım yöneticileri tanıtan doğum haritaları oluşturmadı ve bizlere yöneticilerimizi tanıtmadı. Türkiye'nin en önde parti liderlerinden 4 tanesini sonrada 4 adet büyükşehir belediye başkanını sizlerle paylaşmaya karar verdim.

   Bugün AKP Genel Başkanı ve TC. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum haritasını kamuoyunun bilgilerine sunacağım. Yorumlar tamamen astrolojik bilgilere dayanır, asla kişi ya da kurumlar olumsuz anlamda hedef alınmaz.

   Cumhurbaşkanımız, 26.03.1954 İstanbul 08.00'de dünyaya gelmiştir.

   Burcu: Balık

   Yükselen: Koç

   Oldukça hassas yapıyla, adeta buluttan nem kapar. Romantik, naif ve kırılgandır. Mistik, şiirsel, uhrevi yönü gelişmiştir.

   Sınır getiren ilişkilerden kaçar. Çok hareketlidir. Dar, sıkı giysilerden, kapalı yerlerden hoşlanmaz. Düşünsel ve hareketsel özgürlük ister. Kızınca alaycı olur. Enerjisi çoktur. Gün boyunca bir yerden bir yere yorulmadan gezebilir. Fazla konu ile ilgilenir ama çabuk bıkar. Sezgileri ve altıncı hissi kuvvetlidir. Çok duygusal değildir. Gezginci her şeyde yenilik arar. Baskıya dayanamayan özgürlüğüne düşkündür. Duygularını sözlerini nereye gittiğini düşünmeden söyler. Talih kuşu her zaman için başına konar. Merhametlidir. Ruhsal olarak serbestlik arar. Burnu büyük değildir, gezmeyi sever.

   Mantıktan ziyade hisler ve sezgi ağır basar. Hızlı tepki gösterir. Çelişkili ve karamsar görüşlü olur. Olayları kavraması da sezgi yolludur. Bu özellik onları edebiyat, yazarlık gibi alanlarda yaratıcı ve başarılı yapar. İnsanları sever, yardım etme, merhamet, acıma duyguları kuvvetlidir. Kolay inanırlar. İnsan ilişkilerini sezgi temeli üzerine kurarlar. Çalışkan olup, İnsanlara hizmet veren alanlarda çalışır, hareket ve değişiklikler yaşamaktan hoşlanır. Çalıştıkları işte çok başarılı olurlar. Çok iyi bir müzik kulağı vardır. Sevgi ve acıması vardır. Çocuklukta yaşadıkları anılar çok önemlidir. Her zaman bir şeyleri başaramamaktan korkarlar. Sinir sistemi hassasiyeti mevcuttur.

   Duyguları iyi ifade edebilir ve başkalarının duygularını anlayabilir. Sezgileri ile doğruları bularak akıllı ve mantıklı kararlar verir. Allah sevgisi güçlüdür. Kadere inanır. Dini değerler onun için çok önemlidir. Çaresizler, zor durumda olanlar, haksızlığa uğrayanların can dostudur. Sonsuz özverilidir.

   Yaydan fırlamaya hazır bir ok gibidir. Özgürlüğünü korumasını bilir. Sürekli aktiftir. Kendi sorunları yanında başkalarının problemlerine de çözüm bulucudur. Zekâsı çok keskin, dili de oldukça sivridir. İnandığı konuların şiddetli savunucusudur. Ateşli, coşkulu, son derece enerjik, ani sinirlenir ve öfkelidir. "Etraf ne der" diye bir sorunu yoktur. İnsanların onunla ilgili düşüncelerden etkilenmez. Kahkaha atarken birdenbire hedefine yönelir. Ciddileşir. Mizacı nazik, sevimli ve samimidir. Kişi gezmekten hoşlanan, serüven yaşamayı ve arkadaşlar edinmeyi seven birisidir. Evlilikte istenilen özellikte bir eş olması zordur ama toplumda kendini sevdirir. Tartışmaktan hoşlanan, görüşlerini savunan, benimseyen birisidir. Bedensel ve ruhsal olarak bir sporcu gibidir. Kendi sorunları yanında başkalarının problemlerine de çözüm bulucudur.

   Gizli, mistik, esrarengiz konulara ilgi duyar. Başkalarının girmekten çekindiği tehlikeli işlere girmekten çekinmez. İyi ve dikkatli bir gözlemcidir. Konulara, olaylara analizci bir gözle bakarak farklı şeyler yakalar. Sevdiği kişilerle ilgili çeşitli üzüntüler yaşar. Çok iyi psikolog gibidir.

   Kuvvetli hissediş sahibidir. Çok hassas ve duyarlıdır. İsabetli tespitleri, akıcı dili olan iyi bir yazar, süsleme, dekorasyon işlerinde başarılı bir mimar, yemek hazırlamada uzman veya ses getiren bir artist olmaya baş adaydır. Aklına eseni yapar. Herkesin sözünü dinlemez. İkna etme kabiliyeti var. Kırmadan, incitmeden, insanların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde inandırmada başarılıdır. İnsanların üzüntülerine ortak olur, yardım isteklerini geri çevirmeye dayanamaz.

   Eski gelenek göreneklere bağlıdır. İnançları belli sınırlarla kayıtlıdır. Yeni durumlara körü körüne inanmaz, kendi akıl süzgecinden geçirmesi gerekir. Öğrenmeğe ve bilgilerini uygulamaya önem verir. Kariyer sahibi olur. Seçtiği alanda iyi bir önder, öğretici olur. Kendini geliştirerek, yetiştirerek olgun bir kişiliğe sahip olurlar. Esrarengiz ve etkileyicidirler. Dinsel konularda araştırıcı, akılcı, sentezci, gerçekleri bulmaya dönük derin çalışmalar yapar. Bunları insanlığa kazandırmak için yoğun mücadele verir ve sonunda da başarıyı yakalar.

   Sağlıkla ve sevgiyle kalın...

Haberin medya teyidini görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız...

http://www.onurakay.com.tr/cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-in-dogum-haritasi-makale,629.html

YUKARI


BOGA

ASTROLOJİK 2020 TÜRKİYE GÜNDEMİ!

   Malumumuz ülkemizde ve dünyada çok tehlikeli virüs problemi var, Tarihler bazında bu virüsün etki edeceği ve son bulacağı tarihleri sizlerle paylaşıyorum. Aynı zamanda da ülkemizin kısaca neler yaşayabileceğini sizlerin bilgisine sunuyorum.

   Şubat 1 - Temmuz 30 Arası

   1 Şubat'ta başlayan bu tarihler milletin tümünü temsil eden önemli bir zaman dilimidir. Bu zaman diliminde halkın moralsiz, üzgün, endişeli ve korku yüklü olduğu tarihtir.

   Ülkemizde eğitim zorlanması ve durdurulması, sağlıkta ciddi zorlanma, sinir sistemi bozukluğu, organize bozukluğu, tam bir kaos, kriz gözükmektedir. Olumsuz sağlık durumları ve ciddi ekonomik bozukluklar göze çarpıyor.

   Yanlış alınabilecek kararlar bu durumun seyrini devam ettireceği gibi daha da olumsuzluklar oluşturabilir. Özellikle toplumsal dağılmalar ve sağlık kaynaklı ekonomik problemler.

   Doğru alınabilecek kararlar bu durumun seyrine bulunduğumuz toplumda sosyal ve dinsel reformlar kazandırabilir. Organizasyon bu bölümde oluşabilir ve toplum anlamında büyük başarılara imza atılabilinir. Bu oluşum 30 Temmuz'a kadar devam edecektir.

   Ağustos 10 - Ekim 20 Arası

   Yabancı uyruklu insanlarla iyi bağlantılar. Avantajlı ekonomik oluşumlar göze çarpıyor.

   Yönetim duyarlı olursa topluma ve dünya çapında diğer ülkelere, çevremizdeki insanlara kendimizi sevdirebiliriz, uyumlu ilişkiler kurabiliriz. Zaman açısından bunlar için uygun bir dönemdir. Mutlu bir dönem görünüyor.

   Aralık 1 - 30 Arası

   1 Aralık'ta başlayan bu tarihler milletin tümünü temsil eden önemli bir zaman dilimidir. Bu zaman diliminde halkın moralsiz, üzgün, endişeli ve korku yüklü olduğu tarihtir.

   Ülkemizde eğitim zorlanması ve durdurulması, sağlıkta ciddi zorlanma, sinir sistemi bozukluğu, organize bozukluğu, tam bir kaos, kriz gözükmektedir. Olumsuz sağlık durumları ve ciddi ekonomik bozukluklar göze çarpıyor.

   Yanlış alınabilecek kararlar bu durumun seyrini devam ettireceği gibi daha da olumsuzluklar oluşturabilir. Özellikle toplumsal dağılmalar ve sağlık kaynaklı ekonomik problemler.

   Doğru alınabilecek kararlar bu durumun seyrine bulunduğumuz toplumda sosyal ve dinsel reformlar kazandırabilir. Organizasyon bu bölümde oluşabilir ve toplum anlamında büyük başarılara imza atılabilinir. Bu oluşum 15 Şubat 2021'e kadar devam edecektir.

   Umut ve temenni ediyorum ki, sağlığımıza dikkat edeceğiz. Özel bir durum yoksa evde kalacağız ve bu corona'dan hep birlikte kurtulacağız.

   Sağlıkla, sevgiyle kalın...

Haberin medya teyidini görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız...

http://www.onurakay.com.tr/astrolojik-2020-turkiye-gundemi-makale,615.html

YUKARI

KOC

TÜRKİYE'DE CORONA,
ŞUBAT 2021 SONUNA KADAR DEVAM EDECEK!

   Gündemimizde, tüm dünya insanlarını endişelendiren ve paniklendiren covid-19 (corona) diye bulaşıcı bir hastalık var.

   Bu haberi ilk duyduğumda Sayın Fatih Altaylı'nın kaleme aldığı geçmiş tarihteki dönemde 1720-1820-1920 yıllarında yaşadığımız, dünyada insanları telef eden hastalıkları anımsadık. İstatistik bilim olan astroloji ile malum tarihleri bir uzman olarak ele aldığımda, bugün 2020’de tüm dünya insanlarını etkileyen bio manyetik alanları, zaman, mekan dışı kavramları, boyutlu ve niteliksel inceleyen 'Astroloji 2020 Dünya Haritası' güncellendiğinde, öncelikle bu virüs ülkemizde Şubat ayında başlayıp temmuz ayına kadar etkisini sürdürecek. Tekrar Aralık’ta başlayıp, Şubat 2021 sonuna kadar devam edecek.

   Özellikle ülkemizde Mart’ın 12'si gibi başlayan ve Nisan'ın 25'i gibi sona eren süreç, ne yazık ki covid-19’un ciddi manada en üst seviyede olacağı bir zaman dilimidir. Bu süreçte ben de 'evde kal' çağrısına yürekten inanıyor, kendinizi emniyette tutmanızı rica ediyorum.

Sağlık her şeyimiz...

   Önemli hatırlatma:

   Astroloji, toplumun bildiğinin aksine burçlardan ibaret değildir. Öyle olsaydı dünyadaki bütün koçlar, bütün boğalar, bütün ikizler vb. aynı kaderi yaşarlar, aynı zekâ, aynı güzelliğe ve aynı eğitime tabii olurlardı.

   Uzman olarak öncelikle bilmeniz gereken şudur ki, her kişinin kaderi doğduğu an yazılır.

   Astroloji burada devreye girer. Doğum bilgisini bildiğimiz kişinin, her + ve - yönünü bilir potansiyellerini bilmelerine yardımcı oluruz.

   Keza gelecek noktasında da yaşamadan olay ve durumun gidişatını önceden tayin edebiliriz. Bugün gündemdeki covid-19’la ilgili, herkesin şahsi haritasında bu hastalığa yakalanıp yakalanmayacağı, zarar görüp görmeyeceği önceden belirgindir.

   Önceden haritasını yorumlatan kişiler, covid-19’dan ötürü etkin olacağı süreç içinde kapalı kalmaya mahkûm değildir. Basit bir örnekle sadece Haziran 2020’de risk içeriyorsa, bu ayı güvenle geçebilir ve diğer aylar kapalı kalmasına gereksinim oluşturmaz. Yaratıcı, hem iyiyi hem kötüyü sunandır. Astroloji ise kötüyü gör kaç, iyiyi gör al sistemini benimser. Yani haritada öncen olacakları biliyorsanız, korkulacak hiçbir şey yoktur. Corona’ya karşı dikkatli olup önlemlerimizi alalım, sonuçta bu hastalık geçicidir, bizden ayrılacak.

   Sağlıkla kalın…

Haberin medya teyidini görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız...

http://www.onurakay.com.tr/turkiye-de-corona-subat-2021-sonuna-kadar-devam-edecek-makale,605.html


YUKARI

Gsm: 0 535 931 77 69   Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com