Astrolog İslam AKAR'IN

01.01.2017 tarihinde başlamış olan Basın ve Web'te vermiş olduğu bilgiler ve gerçekleşen veriler aşağıdadır:Aslı HÜNEL
Yıl çok iyi başarılarla iş anlaşmalarınla sürprizlerle başlıyor. Yılın ilk döneminde plan yapma ve uygulayabilme zenginliğine sahipsiniz. Organizasyon kabiliyetiniz ortaya çıkacak. Sanatınızı en iyi şekilde icra edeceksiniz. Nisandan yılsonuna kadar ise ihtilaflar, zorlanmalar mevcuttur. Hukuki ihtilaf yaşayabilirsiniz. Başarısızlık ve kanuni zorluklar sizi bekliyor yapınız bu dönemde hastalanmaya eğilimlidir. Sağlığa dikkat strese hayır aslı hanım.

*Azerbaycan’da Aslı Hünel fırtınası esti…

Haberin medya teyidini görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız...

http://www.sabah.com.tr/magazin/2017/03/22/azerbaycanda-asli-hunel-firtinasi-estiSıla GENÇOĞLU
Yeni başlangıçlar ve başarı zamanıdır. Seyahatler ve şans verir. Coşkunluk yaşayabilirsiniz. Çevreniz ve tanıdıklarınız tarafından sevileceksiniz. Sosyal başarı ve materyal başarı görünüyor. Yeni bir aşk ilişkisine girebilirsiniz. Aşk mutluluğu yaşayabilirsiniz. Yıl içerisinde aynı zamanda ruhsal ve fiziksel gelişimde tutukluk gözlenebilir. Ayrılıklar, kopukluklar getirir. Ağır yükümlülük alınmaz, Sözler verilmez. Ruhsal yönden kederli bir dönemdir. Hastalıklara karşı korumasız olduğunuz bir devredir. Sağlığa dikkat etmelidir.

*Sıla Gençoğlu trafik kazası geçirdi…

Haberin medya teyidini görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız...

http://www.ntv.com.tr/yasam/sila-gencoglu-trafik-kazasi-gecirdi,kdh8GW2pakCmbcl2DpuhRwBrad PİTT
Aşkta dik kafalı davranabilirsiniz evliliği ve aşkı zorlar bitirir. Hislerinize çok çabuk kapılıyorsunuz. Hassassınız. Ani mizaç değişkenliği gösterebilirsiniz. Sinirlilik ve aşırılıktan dolayı antipatik davranışlarınız olabilir. Yıl içerisinde yeni projeler mevcuttur. Ani saygınlık kazanabilirsiniz. Meslektaşlarınızdan yararlar göreceksiniz. Ciddi boyutta insanı evliliğe götüren yeni bir aşk başlıyor…

*Angelina Jolie, Brad Pitt'ten boşanıyor..

Haberin medya teyidini görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız...

http://www.haberturk.com/magazin/fiskos/haber/1299212-angelina-jolie-ile-brad-pitt-bosaniyorALMANYA
Ruhsal yönden yaşamınız karışık olacaktır. Garip ve alışılmadık durumlara düşebilirsiniz. Fantastik fikirler uygulamak isteyebilir ve hayal kırıklığına uğratılabilirsiniz. Ağır kayıplar veya doğa olaylarından gelebilecek tehlikeler olabilir. Genelde gerginlik yaşanır. Yaşamınızda krizler görünüyor. Hükümetle ve komşularla kriz günleri yaşanabilir. Ani değişikliğe zorunlu kalabilirsiniz. Sinirli davranışlarınızdan dolayı yanılma ve hatalara açıksınız.

*İşte Türkiye Almanya arasında kriz yaratan başkan…

Haberin medya teyidini görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız...

http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/iste-turkiye-almanya-arasinda-kriz-yaratan-baskan-1711090/AMERİKA
Yıl içerisinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bela ve gizli düşmanlıklar gündeme gelebilir. Keder ve kayıpları aynı anda yaşamanız mümkündür. Sizi zorlayan olaylara karşı isyan halinde olabilirsiniz. Toplu, kederli bir olaya karışabilirsiniz. (A.B.D. sınır ötesi operasyonlarla gündemde olacak.) Karşılaşacağınız zorluklar yüzünden birçok şeye karşı isteksiz davranabilirsiniz. Kendinizi kederli hissetmeniz mümkündür. Başkalarının yanlışından dolayı zarar görebilirsiniz.

*Son Dakika... Pentagon doğruladı! ABD askerleri Rakka yakınlarına indirildi…

Haberin medya teyidini görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız...

http://www.milliyet.com.tr/son-dakika-pentagon-dan-yanit--dunya-2418545/İNGİLTERE
Başkaları tarafından anlaşılmanız güç olabilir. Desteksiz ve yalnız kaldığınızı düşünebilirsiniz. Ruhsal keder ve üzüntü çekebilirsiniz. Bulunduğunuz toplumda rahatsız edici olaylar yaşamanız mümkündür (terör). Başarısızlık ve kanuni ihtilaflar sizi yıldırmasın. Genelde kötü bir devre geçiriyorsunuz.

*Saldırı sonrası Londra'dan ilk görüntüler…

Haberin medya teyidini görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız...

http://www.sabah.com.tr/galeri/dunya/saldiri-sonrasi-londradan-ilk-goruntuler


Gsm: 0 535 931 77 69 Copyright © 2003 Tüm hakları saklıdır.
islam@islamakar.com